ÖDEMİŞ TREND TOPIC

Atamızın bizlere hediyesi olan ve her 29 Ekimde kutladığımız Cumhuriyet Bayramında 2000 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen zeybek gösterisi ile Ödemiş birçok mecrada adından söz ettirmiştir. Bazı şeyler para verilerek elde edilemez. Gönülden yapılan ve gönüllere hitap eden etkinlikler her zaman kendinden söz ettirir. Bunun en güzel örneğini Ödemiş halkı tüm Türkiye’ye göstermiştir.

Zeybek gösterisi ile Ödemiş’in İzmir’e bağlı olduğunu bilmeyenler olduğunu gördük ve onlara bunu öğrettik; haber verilmesi halinde birçok ünlü ismin Ödemiş’te yapılan etkinliğe katılmak istediğini öğrendik; Twitter, Facebook, Youtube gibi popüler sosyal medya mecralarında ve birçok ulusal televizyon kanalında etkinliğe dair birçok paylaşıma ve habere şahit olduk; özellikle Twitter’da listenin en üst sıralarına yükselerek Trend Topic olduk. Daha bunun gibi birçok ilklere imza attık.

Ödemiş’te ikamet etmeyen birçok sosyal medya arkadaşımın bu konudaki paylaşımlarından etkinliğin ne kadar fazla kitleye ulaştığına bizzat şahit olmak beni gururlandırdı. Bu etkinlik gönülden bir etkinlikti. Gerek hiçbir karşılık beklemeden gönülden katılan katılımcısıyla gerekse de onları seyretmek için gelen coşkulu halkın desteğiyle tüm yurtta büyük bir sinerji yarattı ve bu sinerji çığ gibi büyüdü.

Diğer taraftan Youtube kanalında ‘Ödemiş 29 Ekim’ diye arattığımızda onlarca profesyonel ve amatör video çekimi ile karşılaşmak gerçekten gurur verici bir şey. Atasını seven ve 29 Ekim ruhunu yaşayan Ödemişlileri gönülden tebrik etmek gerekiyor. Umarım Ödemiş her alanda kendine layık olanı yapmaya devam eder.

Her zaman dediğim gibi para verilerek yapılan reklamdansa gönülden yapılan halkla ilişkiler çalışmaları daha etkili bir araçtır. Devamının gelmesi temennisiyle…

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.