Görmez, Engelliler Derneği ile kahvaltıda buluştu

Görmez, Engelliler Derneği ile kahvaltıda buluştu

TORBALI Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez Torbalı Engelliler Derneği ile kahvaltı da buluştu. Kır Kahvesi’nde gerçekleştirilen kahvaltıya Adnan Yaşar Görmez, Torbalı Engelliler Derneği Başkanı Şehmus Gümüştaş katılırken çok sayıda belediye personeli ve dernek yöneticisi kahvaltıda hazır bulundu. Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez engellilere her zaman destek olacaklarını belirterek, “Sizlerden gelen bütün talepleri elimizden geldiği kadar karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN SORUNLARINI DİNLEDİ

TORBALI Belediyesi’nin organize ettiği kahvaltı programıyla Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ile Torbalı Engelliler Derneği yönetimi bir araya geldi. Kahvaltı sonrası Torbalı Engelliler Derneği Başkanı Şehmus Gümüştaş ile sohbet ederek engellilerin sorunları ile ilgili konuları görüştüler. Engellileri asla toplumdan ayrı tutmadıklarını belirten Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, onların hayatını kolaylaştırmak için başta yasal düzenlemeler olmak üzere birçok çalışma yürütüldüğünü ifade etti.

ENGELLİLERİN YANINDAYIZ”

 ENGELLİ vatandaşlarımız için elimizden ne geliyorsa yapacağız diyen Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, engellilerin toplumun asli unsurları olduğunu söyledi. Her insanın bir engelli adayı olduğunun altını çizen Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, engelli vatandaşlarımızın bu azmi ve inancı karşısında herkesin ders alması gerektiğini söyledi. Torbalı’da ki engelli kardeşlerimiz için onların hayatını kolaylaştıracak nitelikte çalışmalar yapacağız diyen Görmez, “Engelli vatandaşlarımız Torbalı’nın ve Türkiye’nin yapı taşlarını oluşturuyorlar. Unutmayın ki her insan bir engelli adayıdır. Bu nedenle engelli kardeşlerimizi her zaman el üstünde tutmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı. NURHAN AYDEMİR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.