Aras ve Yurtiçi Kargo yeni yerinde

Aras ve Yurtiçi Kargo yeni yerinde

Daha önce Tepeköy Mahallesi ve İtfaiye Caddesinde hizmet veren Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo, Torbalı’nın yeni gözde caddesi olarak nitelendirilen Sadık İleri Bulvarı’na taşındı.

YURTİÇİ ve Aras Kargonun hizmet yerleri değişti. Torbalı İlçe Merkezinde faaliyet gösteren kargo firmaları Torbalı’nın hızla gelişen caddelerinden olan Sadık İleri Bulvarına taşındı. Yurtiçi ve Aras Kargo olarak faaliyet gösteren firmalar Sadık İleri Bulvarına taşınarak, bundan sonra modern yapısı ile hizmet vermeye devam edecek. İç standartlarını iyileştirmeyi hedefleyen Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo, personeline daha iyi şartlarda çalışma alanları oluşturmak ve müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla şubelerini daha iyi hizmet verecek bir alana taşıdı.

 “DAHA GENİŞ BİR ALANDA HİZMET VERECEĞİZ”

 MÜŞTERİ memnuniyetini ilke edinen Aras Kargo Şube Müdürü Serkan Arslan, “Daha iyi hizmet verebilmek için firmamızı Torbalının en gelişmiş caddelerinden olan Sadık İleri Bulvarına taşıdık. Müşterilerimiz sıkıntı çekiyordu cadde üzerinde geniş bir yerimiz yoktu. Taşıma firması olduğumuz için genelde büyük araçlar geliyordu. Bulunduğumuz cadde çok dardı gelen araçlardan dolayı sıkıntı oluyordu. Daha geniş bir alanda müşterilerimize hizmet vereceğiz” ifadelerinde bulundu.

 3. TREN YOLU ESNAFI MAĞDUR ETTİ

 TORBALI’YA İZBAN nedeni ile yapılmaya başlanan 3 demiryolu esnafı mağdur etti. Yapılan demiryolu çalışmaları sebebiyle ilk önce köylü pazarı kaldırıldı. Şimdi de Yurtiçi kargo yaşadığı sıkıntılardan dolayı taşınmak zorunda kaldı. Yurtiçi Kargo Şube Müdürü Ziya Nakıboğlu, “Müşteri memnuniyetimizden ödün vermeden hizmet etmeye devam edeceğiz. Eski yerimiz daha genişti fakat yapılan 3 demiryolu nedeniyle gelen araçlarımızın giriş çıkışları zor oluyordu. Bizde firmamızı Sadık İleri Bulvarına taşıdık” şeklinde konuştu. NURHAN AYDEMİR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.