Ak Partili Eski İlçe Başkanlarına Teşekkür Plaketi

Ak Partili Eski İlçe Başkanlarına Teşekkür Plaketi

Ak Partili Eski İlçe Başkanlarına Teşekkür Plaketi

Ak Parti  Ödemiş İlçe  Teşkilatında  Ak Parti  Genel Merkez  ve Ak Parti İzmir İl  Teşkilatının  koordineli olarak seçim  takvimi hazırlıklarında son  aşamaya gelinirken  Ak Parti Ödemiş İlçe Teşkilatında  Başkan R. Şerif  Delibalta  ve beraberindeki İlçe  yönetimindeki  partililerle birlikte  Ak Parti  Ödemiş İlçe  Başkanlığında görev alan  ve hizmeti geçmiş ilçe başkanlarını  yerinde ziyaret eden İlçe Başkanı Delibalta  eski ilçe başkanlarını  teşekkür plaketleriyle onurlandırdı.

İLÇE  BAŞKANI DELİBALTA “ESKİ İLÇE BAŞKANLARINA HİZMETLERİNDEN  DOLAYI KENDİLERİNE  TEŞEKKÜR EDİYORUM.”

Ak parti ailesinde  geçmiş  yıllarda  görev yapan   eski başkanlara bir nezaket ziyareti ve ayrıca  onları onurlandırdıklarını  dile getiren Ak parti Ödemiş İlçe Başkanı R. Şerif  Delibalta  “Bizler  bayrağı  aldık. Çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz. Burada  bizim gibi  eski yıllarda görev yapmış  değerli ilçe başkanlarımızla bir hoş sohbet ve  onları  ayrıca onurlandırmak için  bizlere  Cumhurbaşkanımızdan  gelen teşekkür plaketlerini  kendilerine takdim ettik.” dedi.

Ak parti  Eski İlçe Başkanlarından  Ali  Hadim “Bizler  görev yaptığımız yıllarda her zaman partililerimizle  bir arada aile ortamında çalıştık. Burada en önemli etkende  temsil ettiğimiz partimizin  hem üye sayısını yükseltmekti.  Ödemiş’e yapılacak hizmetlerde  Ödemiş Belediye Başkanımızla  koordineli çalışmaydı. Bizler bunu yaptığımız içinde  gönlümüz bugün çok rahat bir şekildedir. Ama parti sevgimiz  her zaman ölünceye kadar devam edecektir.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

 

 

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.