50 Yıllık Çifti Ölüm Ayırdı

50 Yıllık Çifti Ölüm Ayırdı

50 Yıllık Çifti Ölüm Ayırdı

Ödemiş’in  Çamlıca Mahallesindeki meydana gelen  kocası Kadir  Taş’ın kullandığı   hafif  ticari araçla geçirdikleri kaza sonucunda  yaşamını yitiren  Safiye  Taş İzmir Adli Tıp Kurumundaki  son işlem  ve otopsi işlemlerinin ardından  yaşadıkları  Çayır Mahallesinde yapılan  cenaze töreniyle  son yolculuğuna  uğurlandı.

HAMAMKÖY MAHALLESİ  MUHTARI MEHMET GELEN “TAŞ ÇİFTİNİ ÖLÜM AYIRDI.”

Hamamköy Mahalle muhtarı Mehmet  Gelen Çayır Mahallesinde  yaşayan  50 Yıllık mutlu çift  Kadir Safiye çiftini ölüm ayırdığını dile getirerek  “Çamlıca mahallesinde  yaşanan  acı bir kaza  sonucunda  maalesef  Hacı Kadir  Taş ağabeyimizin  değerli eşi  Safiye  Taş’ı ebediyete uğurlamanın  büyük üzüntüsü içindeyiz. Bizler  her zaman Taş çiftini  örnek bir çift olarak görüyorduk. 50 yıllık  evliliklerinde  her zaman  birbirlerine güzel  bir sadakat ile  geçinerek Çayır Mahallesinin örnek çiftlerindendi. Allah  yakınlarına  sabır versin.  Aynı  zamanda  hayatını kaybeden   Safiye  Taş  Çayır Mahallesi muhtarımız  Sadettin  Günay’ın da kayınvalidesi oluyor.  Tüm  Taş ailesine Başsağlığı temenni  ediyoruz.”  Dedi.

İzmir  Adli  Tıp Kurumundan alınan   Safiye   Taş’ın cenazesi  Çayır Mahallesindeki köy camiinde yapılan  cenaze namazının ardından  Çayır Mahalle  mezarlığına  yapılan son duaların ardından defnedildi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.