Naturel Şarküteri Törenle Açıldı

Naturel Şarküteri Törenle Açıldı

Naturel Şarküteri Törenle Açıldı

Naturel  Şarküteri Zafer Mahallesi Ortaç  Sokak  Yeni Ödemiş Devlet Hastanesi yakınında  yapılan açılış töreniyle  Ödemişlilerin  hizmetine girdi.

NATUREL ŞARKÜTERİNİN  AÇILIŞINI ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ÖZAY KAPTAN GERÇEKLEŞTİRDİ.

Ödemiş’te  yeni bir işyeri  olan aynı zamanda zengin çeşitlerini sunan  Ödemiş  Naturel  Şarküterinin  işyeri açılışında  konuşan Ödemiş  Belediye Başkan yardımcısı  Özay Kaptan “Ödemiş’te yeni  bir işyeri olan  ve sizlerin huzurunda hizmete açacağımız Naturel  Şarküteri nin sahipleri İsmail  Bozer ve  Deniz  Yıldız arkadaşımıza  burada  hayırlı işler ve  bol nasipler diliyorum. Ödemiş’te  böyle yeni yeni modern işyerleriyle büyümeye  ve gelişmeye devam ediyor.” Dedi.

Ödemiş  Belediye Başkan Yardımcısı  Kaptan’ın konuşmasının hemen ardından açılış kurdelesi Hayırlı Olsun dilekleriyle hizmete açıldı.  Yapılan  açılış törenine  Ödemiş Belediye Başkan yardımcısı  Özay Kaptan,  İl genel  eski meclis üyesi Necati Tatlı, Anavatan  Ödemiş İlçe Başkanı  İbrahim Etem  Canıdar  ve İşyeri  sahipleri  İsmail Bozer  ve  Deniz Yıldız’ın arkadaş grupları  ve dostları katıldılar.

Ödemiş’te zengin çeşitleriyle hizmete giren Naturel  Şarküterinin işyeri  sahipleri  İsmail Bozer ve Deniz Yıldız “Ödemiş’te son yıllarda  gelişmeye aday mahalleler arasında olan  Zafer mahallesinde  Ödemiş Devlet Hastanesinde hemen yakınında Ödemişlilere  ver tüm  müşterilerimize  en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu anlamda  işyerimize  herkesi bekliyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.