Ödemiş İlçe Sağlık Müdürlüğünden 99 Mahallede Sağlık Taraması

Ödemiş İlçe Sağlık Müdürlüğünden 99 Mahallede  Sağlık Taraması

Ödemiş İlçe Sağlık Müdürlüğünden 99 Mahallede Sağlık Taraması

Ödemiş İlçe  Sağlık Müdürlüğü tarafından  İlçeye  bağlı  en yakın mahalleden en uzak mahallesine kadar  başlattığı vatandaşlara yönelik  Sağlık taraması program dahilinde tüm mahallelerde aralıksız olarak devam ediyor.

ÖDEMİŞ İLÇE  SAĞLIK MÜDÜRÜ  DOKTOR AHMET KİPİCİ “TAM DONANIMLI  MOBİL SAĞLIK ARACI İLE SAĞLIK  TARAMALARIMIZ  SÜRÜYOR. “

Ödemiş İlçe  Sağlık Müdürü  Ahmet  Kipici “Mobil sağlık aracımız ile  Ödemiş’in mahallelerimizde sağlık taraması yapıldı. Yatağa bağımlı hastalarımıza ev ziyaretleri yapılıp sağlık kontrolleri gerçekleştirildi. Okullarımızda işitme taramaları devam etmekte olup, öğrenci aşıları tamamlanmıştır. Mesai kavramı gözetmeksizin özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza, destekleri için muhtarlarımıza ve halkımıza teşekkür ederiz Mahallere yönelik çalışmalarda,  Mobil  sağlık aracıyla  için de doktoru  olan tam donanımlı araçla  sağlık taramaları aralıksız  olarak sürmektedir. Burada özellikle  Sağlık kuruluşlarına  gelemeyen  hastalarımızın  ayağına hizmeti biz götürüyoruz.

Ödemiş’in  99 mahallesine Kronik  hastalıklarda  mobil sağlık hizmetini  değerli  vatandaşlarımıza en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.