Bayındır Spor Mücadeleyi Bırakmayacak

Bayındır Spor Mücadeleyi Bırakmayacak

Bayındır Spor Mücadeleyi Bırakmayacak

Süper Amatör  Küme  Güney Grubunda, Ödemiş Spor karşısında aldığı 2-1’lik mağlubiyetle  Liderlikten olan Bayındır Sporda,  alınan  mağlubiyetin ardından, önümüzdeki   hafta sonu  oynanacak  Güzelbahçe  Belediye Spor maçının  hazırlıkları başladı.

BAYINDIR SPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DİLEK UZAN “ŞAMPİYONLUK ŞANSIMIZ SÜRÜYOR.”

Bir mağlubiyet ile şampiyonluk şansının bitmediğini ifade eden Bayındır  Spor  Teknik  Direktörü  Dilek  Uzan “Ödemiş spor  karşısında şansız bir şekilde  mağlubiyet aldık. Alınan bu mağlubiyet ile şampiyonluk şansımız kalmadı Anlamına gelmiyor.  Bunlar futbolun içinde olan unsurlardır.  Bizler Bayındır Spor olarak, önümüzdeki hafta sonu oynayacak olduğumuz Güzelbahçe  Belediye Spor  maçına  bakarak, bu  maça  3 puan hedefi ile çıkacağız. Bunun için mücadele edeceğiz.   Grubumuzda  sonuna   kadar  şampiyonluk  yarışımız devam edecektir. Önümüzdeki hafta takım oyuncularımızdan  cezalı  Göksel ve Ogün’den yoksun  olmamıza  rağmen  Güzelbahçe  Belediye Spor karşısında en iyi kadroyu  oluşturarak kazanmak için çalışacağız.” Dedi.

UZAN “ÖDEMİŞ SPORA BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA  BAŞARILAR  DİLİYORUM.”

Ödemiş spor maçındaki ayrıntılara  girmeyeceğini  dile getiren Bayındır  Spor teknik  direktörü Uzan “Grubumuzda mücadele eden  Ödemiş spora bundan sonraki maçlarında  başarılar  diliyorum.   Oynanan  maçta bizlere 90  dakika  boyunca destek veren  Bayındır Sporlu taraftarlarımıza desteklerinden dolayı takımımız  adına teşekkür ediyorum.  Bundan sonra zirve mücadelemiz  lig  sonuna kadar devam edecektir.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.