Kasap’ın Yeni Yıl Takvimi Efe Atatürk Oldu

Kasap’ın Yeni Yıl Takvimi Efe Atatürk Oldu

Kasap’ın Yeni Yıl Takvimi Efe Atatürk Oldu

Ödemiş’te bulunan sanat atölyesinde Efe Kadınlar adı altında çizdiği başarılı Efe figürleri,  yazdığı efe kültürü kitapları ile  başarılı  sanat çizgisini  sürdüren Ödemişli  Ressam Mustafa Ali Kasap  2020 yılına  ait  yeni yıl takvimini çıkardı.

KASAP “İSTEYEN  EFE TAKVİMİNİ  ÜCRETSİZ OLARAK ALABİLİR.”

Ödemişli Ressam Mustafa  Ali Kasap  uzun  yıllar  üzerinde durduğu  Efe  resimleri  üzerindeki çalışmasını  2020  takviminde kullanırken “Bende  güzel  bir yıl  olmasını  temenni  ediyorum. Ödemişlilere yeni yıl takvimini yine kendi ellerimle çizdiğim Efe Atatürk resmini takvimdeki fotoğraf olarak kullanmaya karar verdim. Güzel bir takvim çalışması olduğuna  inanıyorum. Önümüzdeki  yılda da yine  kültür  ve sanat çalışmalarıyla  gerek Türkiye içinde ve yurt dışından gelen  talepleri  değerlendirmeye  devam  edeceğiz. 2019 yılı benim için  güzel  bir yıl oldu.  Burada bize sergi davetlerinde bulunan ismini sayamayacağım kadar çok olan sanat severlere geçen  yılda şahsıma gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

“2020 YILINDA DA SERGİ  VE SANAT ÇALIŞMALARINA  DEVAM”

2020 Yılı için şimdiden programların  belli  olduğunu  dile getiren Ressam Mustafa  Ali Kasap “2020  yılında da şu andan itibaren  sergi için gerekli teklifler  gelmeye  başladı. Elimizden geldiği  kadar program   halinde  sergi  çalışmalarını bu yıl içinde sürdüreceğim.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.