DP Genel Başkanı Uysal Ödemiş’te Partililerle Buluştu

DP Genel Başkanı Uysal Ödemiş’te  Partililerle Buluştu

DP Genel Başkanı Uysal Ödemiş’te Partililerle Buluştu

Demokrat Parti genel başkanı Gültekin  Uysal ve beraberindeki partililer İzmir’deki üç adayla buluşma toplantısından sonra rotasını Ödemiş’e çevirdi. Ödemiş’te  Demokrat Parti yeni ilçe başkanı  Gürol Gürkan’ı tebrik eden Genel Başkan  Uysal  ayrıca  parti teşkilatında birlik ve beraberlik mesajları  verdi.

GENEL  BAŞKAN UYSAL “İZMİR’DE 3 ADAYIMIZA  KONGRE ÖNCESİ BAŞARI DİLEKLERİMİZİ SUNDUK.”

Demokrat Parti Ödemiş ilçesine gelmeden önce İzmir’de üç adaylı  bir kongre gerçekleşeceğini dile getiren  Genel Başkan  Uysal “İzmir’de yapılacak olan kongre öncesinde üç adayımıza da başarı dileklerimizi sunduk.  Burada kim kazanırsa kazansın. Sonuç olarak  kazanan  Demokrat Parti olacaktır. Demokrat  Partide ayrıca  her yerde olduğu gibi İzmir teşkilatımızı da önemsiyoruz. Burada  yeni  ilçe başkanımız Gürol Gürkan arkadaşımıza  görevinde  başarı dileklerimizi sunduk.  Parti teşkilatımızda yeni ilçe başkanı taze bir kan olacaktır. Türkiye’nin  her bölgesinde olan teşkilatlarımızın hepsini önemsiyoruz. İzmir’in bazı ilçelerinde  parti teşkilat  binası olmayan yerlere parti teşkilatları kurulması için gerekli çalışmaları yapacağız.” Dedi.

DEMOKRAT PARTİ İLÇE BAŞKANI GÜROL GÜRKAN “DEMOKRAT PARTİ OLARAK İZMİR’DE KİM BAŞKAN OLURSA  ONA GEREKLİ DESTEĞİMİZİ GÖSTERECEĞİZ”

İzmir il kongresi seçimlerinde adaylara başarılar dilediğini ifade eden ve genel başkan  Uysal’ın ziyaretini değerlendiren Ödemiş DP İlçe Başkanı Gürol Gürkan “Göreve gelmemizle birlikte, ilk önce  partide yönetim  görev bölümünü gerçekleştirdik. Bunun  yanında İzmir’de yapılacak olan kongreye katılacağız. Demokrat Partinin  birlik ve beraberliği  söz konusudur.  Demokrat  Parti  bu ülkeye  geçmiş yıllarda  hep yenilikleri  getirmiş bir partidir.  Yenilikçi bir partidir. Genel başkanımız Uysal’ın İzmir’e yaptığı ziyaret sonrası Ödemiş’e gelmesi bizleri çok memnun etmiştir.  Burada bizleri yeni görev almamızla birlikte tebrik ederek başarı dileklerini sundu.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.