Yeni Teknik Direktör Aslan İlk Maçına Çıkacak

Yeni Teknik Direktör Aslan İlk Maçına Çıkacak

Yeni Teknik Direktör Aslan İlk Maçına Çıkacak

Ödemişspor’da yeni teknik direktör Erkan Aslan takıma gelir gelmez yoğun bir şekilde oynanacak olan Narlıdere Belediye spor maçı için hazırlıklar tamamlanırken, teknik direktör  Aslan  ilk resmi maçına  çıkmaya  hazırlanıyor.

TEKNİK DİREKTÖR  ASLAN “HAFTA SONU  GALİBİYET  BEKLİYORUZ.”

Ödemiş spor teknik direktörü  Erkan Aslan takımda çalışmaları çift idmana çıkararak hazırlıkları sürdürürken “Pazar günü saat 14.00’te oynayacak olduğumuz maça tüm Ödemişli spor severlerimizi destek amacıyla bekliyoruz. Benimde takımda ilk resmi maçım olacak. Takım olarak  bu  maçtan 3 puan bekliyoruz. Takımda çalışmalarımız  gayet güzel bir ortamda  devam ediyor.  Zirveye yakın bir konumdayız. Pazar günü 3 puan aldığımız takdirde daha üst sıralarda olacağımıza inanıyorum.” Dedi.

Ödemiş spor  Pazar günü saat 14.00 da oynayacak olduğu  maçın son hazırlıklarını  Ödemiş Saraçoğlu  Stadında yaptığı çift kale maçıyla sürdürdü.

SARAÇOĞLU STADINDA PAZAR GÜNÜ ÇİFT MAÇ VAR.

Ödemiş Saraçoğlu stadında  önümüzdeki  hafta sonu  spor severlerin çift maç izlemesi  beklenirken, saat 14.00 da Ödemiş spor  rakibi Narlıdere  Belediye spor’u ağırlarken, bu maçın hemen ardından bölgesel  U-16 Liginde Ödemiş Spor  U-16 takımı  rakibi Menderes  Belediyesi Özdere spor ile karşılaşacak. Bu maçın da saat 16.00’da başlaması bekleniyor.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.