Ödemişspor Teknik Direktörü Aslan’dan Açıklamalar

Ödemişspor Teknik Direktörü Aslan’dan Açıklamalar

Ödemişspor Teknik Direktörü Aslan’dan Açıklamalar

Ödemişspor’da Yahya Aydın döneminin sona ermesi üzerine Ödemişspor’lu yöneticilerin anlaşmaya vardığı yeni teknik direktör Erkan Aslan Ödemişspor’un arzuladığı başarıyı yakalaması için ellerinden  gelen gayreti  göstereceklerini dile getirdi.

TEKNİK DİREKTÖR ASLAN “35 SENEDİR FUTBOLUN İÇİNDEYİM.”

Ödemiş spor’un yeni teknik direktörü Erkan  Aslan  yaklaşık 35 yıldır Futbolun içinde yetiştiğini ifade ederek “Daha önce Manisa sporda çalıştığım 3 tane hacalarımla beraber geldik. Bilal Türkgüler, İsmail Kavruk kaleci antrenörümüzde Ahmet Aktaş, benimle birlikte görev alacaklar.  Ödemiş sporun hedefi var. Buranın hak ettiği yer burası olmadığı için biz buradayız. Ödemiş sporun bir an önce buralardan çıkması gerekiyor. Bir üst lig değil profesyonel liglere çıkması gerekiyor. Bu şehir bunu hak ediyor. Bizde bu hedefler doğrultusunda buraya geldik. Ödemiş sporu hak ettiği yere getirmek için sabah akşam hep birlikte çalışacağız. Burayı hak ettiği yere getireceğiz.” dedi.

“BURADA MÜTHİŞ BİR TARAFTAR GRUBU VAR.”

Ödemiş spor’un yeni teknik direktörü  Erkan Aslan “Ben 42 yaşındayım yaklaşık 35 senedir futbolun içindeyim. Manisa sporun bütün kategorisinde oynadım. İki tane şampiyonluk yaşadım. Nazilli spor, Buca spor, Göztepe spor, Zeytinburnu Spor ve Akhisar sporda oynadım. Yaklaşık 16 sene profesyonel futbol oynadım. Daha sonra Manisa sporun alt yapısında antrenörlüğe başladım, Soma spor ve Manisa spor geldim. Şimdide Ödemiş spordayım. Burası müthiş bir taraftar gurubuna sahip. Ödemiş sporu çok seviyorlar. Onlardan bize destek olmalarını istiyoruz. Onların desteği bizim için çok önemli o coşkuyu, sahiplenmeyi bize tekrar yaşatırlarsa inanın biz her maça 1-0 önde başlarız.  Onların desteği önemli,” dedi.

“KAYBEDİLEN BİR ŞEY YOK”

Ödemişspor’un  teknik direktörü Aslan  “Puan durumuna baktığımızda çok karamsar bir durum yok, bu takım 5 maçın 4’ünü deplasmanda oynamış ve şu anda 8 puanı var, liderin 11 puanı var. Çok açık bir fark yok. Bu taraftar gurubu, bu oyuncu gurubu buna layık. Ben bu oyuncu gurubuna inandığım için buradayım. Rakibin konumu, kim olduğu çok önemli değil. Biz rakibe göre değil, rakip bize göre önlemini alsın. Biz bunun sözünü veriyoruz. İnşallah her maçımızı iyi oynayıp galip gelerek bu takımı tekrar söylüyorum. Laik olduğu yere getireceğiz.  Çünkü  Ödemişli spor severlerimiz bunu fazlası ile hak ediyor” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.