Ödemiş Sporun Yeni Teknik Direktörü Aslan Oldu

Ödemiş Sporun Yeni Teknik Direktörü Aslan Oldu

Ödemiş Sporun Yeni Teknik Direktörü Aslan Oldu

Süper  Amatör  Lig Güney grubunda mücadele eden ve bu sezon başından  bu yana istediği sonuçları elde edemeyen Ödemişspor'da sezon başında 2. Kez takımın başına getirilen  Teknik  Direktör  Yahya Aydın ve teknik heyet ile yolların ayrılmasının ardından, yeni teknik direktör arayışına giren  Ödemiş spor  yönetimi  çok kısa bir sürede yeni  bir teknik  direktör olarak  Erkan Aslan ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladı.
Ödemişspor Kulübü'nde teknik direktörlük görevine, getirilen Teknik  Direktör  Erkan Aslan  Ödemişspor'un  liğ'te başarılı  olması için, Ödemişspor'u daha üst sıralara  yükselmesi için elinden  gelen gayreti göstereceğini ifade etti.
ASLAN, MANİSA BÖLGESİNDE BİR ÇOK TAKIMI ÇALIŞTIRDI.
Teknik  Direktör Aslan'ın  daha önce Manisa takımları olan Somaspor, Yunusemre Belediyespor ve Manisaspor'da görev yaptığı bildirildi.
Ödemişspor  yönetimi yeni teknik direktörle ilgili olarak “Aslan'a yürekten başarılar diliyor, takımımızın hedeflerine ulaşması için çalışmalarımızın ilk günkü inançla devam ettiğini belirtiyoruz. Takımımız  Ödemişspor'un  mücadele  ettiği  Süper Amatör lig Güney grubunda,  üst sıralara  yükselmesini hedefliyoruz..” dediler.
Haber : Turgay Konuralp  

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.