Bozkan Ailesinin Mutlu Günü

Bozkan Ailesinin Mutlu Günü

Bozkan Ailesinin Mutlu Günü

Ödemiş’te Bozkan ailesinin düğün merasiminde aynı ailelerin evlatları olan damat adayı  Sefa Bozkan ve gelin adayı Ebru Bozkan’ın dünya evine girdikleri düğün töreninde renkli görüntüler yaşandı.

ÖZEL DÜĞÜN MERASİMİNDE SALON TIKLIM TIKLIM DOLDU

Gölland  Düğün salonlarının  tıklım tıklım davetlilerle dolduğu düğün merasiminde  Ödemiş Çiftçi Malları Koruma başkanı Ali Bozkan ve eşi Mücessem Bozkan ve Gereli Mahallesi sakinlerinden İsmail ve eşi Ömriye Bozkan aileleri düğün merasiminde yoğun davetli grubunu ağırladılar.

Yaklaşık 5 bin kişinin  katılım gösterdiği  düğün ve nikah merasiminde genç çiftlerin nikahını  Ödemiş Belediye nikah memuru Ali Kutlu’nın kıydı. Çiftin nikah şahitliğini Eski Bakanlardan Sabri Tekir, Ödemiş eski Belediye Başkanı Mahmut Badem, Ak parti Ödemiş eski İlçe Başkanı M. Emin Davran ve şahitler  yer aldı.

Eski Bakanlardan Sabri Tekir gerçekleşen nikah sonrası yaptığı konuşmada “Ödemiş’te seçkin bir aile olan sevgili Bozkan ailelerinin düğün merasimi için bir arada bulunmaktayız. Burada bulunan ve dünya evine giren Ebru ve Sefa çiftlerine bir ömür boyu mutluluklar  temenni ediyor. Vatana bu evlillikten doğacak ülkemize yararlı evlatlar yetişmesini diliyorum.” Dedi.

Ödemiş Eski Belediye Başkanı Mahmut Badem “Evlilikte en hasıl olan çiftlerin birbirlerine itaatlerin olmasıyla çiftlerin bir ömür boyu mutlu bir beraberlik geçireceklerine şimdiden inanıyorum. Buradaki evlilikten ülkemize hayırlı evlatlar yetişmesini temenni ediyorum.” Dedi.

DÜĞÜN SAHİBİ ALİ BOZKAN “MERASİMİMİZDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.”

Ödemiş Çiftçi Malları Koruma başkanı ve düğün sahiplerinden damat tarafı babası Ali Bozkan “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan başta devletimizin eski bakanlarından Sabri Tekir’e Ödemiş eski Belediye başkanı Mahmut Badem ve siz konuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin böyle geniş bir katılım göstermesi bizlerin mutluluğuna ayrı bir mutluluk katmıştır.” Dedi.

Gerçekleşen nikah merasimi sonrasında genç çiftlerin evlilik cüzdanını eski bakan Tekir gelin adayı Ebru Bozkan’a takdim ederek her iki çifti  tebrik etti. Ödemiş’te 5 bin kişinin katılım gösterdiği yemekli merasimde grup Nirvana eşliğinde eğlenen davetliler genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.

Haber : Turgay  Konuralp 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.