Ekim Geçidi Sanatseverlerle Buluşuyor

Ekim Geçidi Sanatseverlerle Buluşuyor

Ekim Geçidi Sanatseverlerle Buluşuyor

Ödemiş’te Uluslararası anlamında 2. Kez ilçede 4. Kez açılması planlanan Uluslar Arası Ekim Geçidi Resim Sergisi 29 Ekim 2019 tarihinde açılacak.

SERGİNİN KURATÖRÜ RESİM SANATÇISI VE RESİM ÖĞRETMENİ ÖZLEM TOK “EKİM GEÇİDİ SERGİSİNİ 29 EKİM TARİHİNDE BİR KEZ DAHA SANATSEVERLERLE BULUŞTURACAĞIZ.”

Ekim Geçidi resim sergisinde görev alarak serginin Kuratörlüğünü yapan resim sanatçısı  ve resim öğretmeni Özlem Tok “Bu yıl Uluslararası olarak 2. Kez  toplamda  4. kez Ödemiş’te açılacak olan  Ekim Geçidi resim sergisini 29 Ekim  Cumhuriyet Bayramı gününde açmayı planlıyoruz. Açılacak olan  resim sergisinde  6 yabancı ressam ve 24 Türk ressamının eserleri yer alacaktır.  29 Ekim tarihinde açılacak olan sergide Rusya, Makedonya, Suriye,  Azerbaycan, Bulgaristan ve  Kosovalı ressam sanatçılarımızın  eserleri yerini alması  nedeniyle  Uluslararası sloganıyla bu sergimizi açmayı planlıyoruz.

Katılım bizler adına iyi olduğunu düşünüyoruz.  Burada Sosyal yaşamlarını görebileceği özel bir sergi için tüm hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Sergi  29 Ekim’de açılacak olup 12 Kasım 2019 tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.