Gayrimenkul Sektörü Dijitalleşiyor

Gayrimenkul Sektörü Dijitalleşiyor

Gayrimenkul Sektörü Dijitalleşiyor

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ TEKNOLOJİ ÇAĞINA AYAK UYDURUYOR

Emlakjet, 12 Ekim Cumartesi günü TÜGEM İzmir Temsilciliği tarafından düzenlenen Prop Tech etkinliği kapsamında Megapol Çarşı Kule'de 400'e yakın sektör temsilcisi ile bir araya gelecek.

EMLAKJET’TEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN DİJİTALLEŞMESİNE TAM DESTEK

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, gayrimenkul sektörüne yenilikler katarak geliştirmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne emlak seri ilan sektörünün lideri konumunda yer alan Emlakjet, 12 Ekim Cumartesi günü Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) İzmir Temsilciliği tarafından düzenlenen Prop Tech etkinliğine katılacak. Etkinlik kapsamında gayrimenkul danışmanlarına alanında uzman kişiler tarafından bilgilendirmeler yapılacak. Etkinlikte Ege bölgesinde bulunan 400'e yakın sektör temsilcisinin bir araya gelecek.

‘’GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZIN İŞ VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRACAĞIZ’’

12 Ekim Cumartesi günü Megapol Çarşı Kule’de gerçekleştirilecek olan etkinlikle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Emlakjet Ceo’su Tolga İdikat, “Emlakjet olarak gayrimenkul sektörünün gelecek stratejisini önemsiyoruz. 12 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Prop Tech etkinliğinde, gayrimenkul danışmanlarımıza gayrimenkul sektörünün dijitalleşmesi ve bu dijitalleşmeye nasıl ayak uydurabilecekleri ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Böylelikle gayrimenkul danışmanlarımızın iş verimliliğini arttıracağız’’ şeklinde konuştu.

‘’GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZ DİJİTAL DÜNYADAKİ YENİ GELİŞMELERİ ÖĞRENECEK’’

Prop Tech etkinliği ile ilgili açıklamalarda bulunan TÜGEM İzmir Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akıncı, " Proptech etkinliğinde gayrimenkul danışmanlarımız, bu firmaların anlatımları ile dijital dünyadaki yeni gelişmeleri öğrenirken, kafalarındaki soruları onlara sorma fırsatı bulacaklar. Danışmanlar çekişmeli sektörün içerisinde kendilerini bir adım daha öne çıkarmak zorundalar. Teknolojik dünyada oluşan yeniliklere kendilerini adapte etmek suretiyle başaracaklar. Dijital platformda paylaşımlar, sponsorlu reklamlar ve dijital görsellerle bu işi yapıyoruz. Yurt dışında bir müşteri, internete girdiği zaman evi rahatlıkla gezebiliyor. Danışmanlara bunu göstereceğiz" diye konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.