Kaptıkaçtı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kaptıkaçtı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kaptıkaçtı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Ödemiş’te Demokrat  Parti İlçe teşkilatında üye olarak yerini alan ve aynı zamanda  Merhum eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in evine gitme sevincini bile yaşayan Mehmet Kaptıkaçtı (57) kalp sorunu nedeniyle bir süreden beri devam eden tedavisinde yaşam mücadelesini kaybetti.

SEVİLEN ESNAF VE DEMOKRAT PARTİLİ  KAPTIKAÇTI  ÇAMLIK  CAMİİNDEKİ  CENAZE NAMAZINDAN SONRA AHRANDI MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLDİ.

Ödemiş’te el arabacısı olarak uzun yıllar alın teriyle çalışarak ailesinin geçimini sağlayan  Mehmet Kaptıkaçtı, son aylarda kalp rahatsızlığı  nedeniyle tedavisi devam ediyordu. Kaptıkaçtı için Ödemiş Çamlık Camiinde düzenlenen cenaze namazına Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş,  İzmir eski Milletvekili  Mehmet Özkan, Demokrat Parti  eski İlçe başkanı Mesut Akbay olmak üzere  Kaptıkaçtı ailesinin  eş, dost ve akrabaları  katıldılar.

DEMOKRAT PARTİ ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANI  ATEŞ “MEHMET ARKADAŞIMIZ ÇALIŞMALARIMIZDA BİZLERİ YALNIZ  BIRAKMADI.”

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş “Ebedi hayata uğurlamaktan büyük üzüntü duyduğumuz  Mehmet Kaptıkaçtı  arkadaşımızın ölümünden dolayı büyük acı ve üzüntü duyuyoruz. Allah ailesine sabır versin. Mehmet arkadaşımızla parti içinde güzel  anılarımız oldu. Kendisiyle Merhum eski Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel ile hep birlikte çektirdiğimiz fotoğraflarda artık anılarda  yaşayacak.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.