Düğünde Bıçaklı Kavga; 2 Yaralı

Düğünde Bıçaklı Kavga; 2 Yaralı

Düğünde Bıçaklı Kavga; 2 Yaralı

Ödemiş’te Süleyman  Demirel Mahallesinde bir  düğün  salonunda meydana  gelen olayda 1’i ağır 2 kişinin yaralandığı bildirildi.

İddiaya göre düzenlenen bir sünnet merasiminin yapıldığı dakikalarda çıkan kavga neticesinde Mustafa K. (43) ve M.E. (23)  isimli şahısların bıçakla yaralandığı bildirildi.  Bıçaklama olayı sonrası olayın meydana geldiği yere 112 sağlık ekipleri sevk edilirken, ilk müdahalesi, Ödemiş Devlet Hastanesinde, yapılan Mustafa K’nin hayati tehlike nedeniyle,  112 acil ambulansla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilirken diğer yaralı M.E.’in hafif  yaralı olarak tedbir amaçlı  Ödemiş Devlet Hastanesinde tedavisinin sürdüğü, hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

JANDARMA EKİPLERİ  BAZI GÖRGÜ TANIKLARININ İFADEERİNE BAŞVURDU.

Ödemiş’te düğün salonunda meydana gelen  bıçaklama olayı ile ilgili olarak M.K. isimli şahıs olay yerine kısa sürede gelen Ödemiş İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından gözaltına alındığı bildirildi. Yaşanan olayla ilgili olarak gerekli soruşturma Ödemiş Cumhuriyet Savcılığınca sürdürülüyor.

Jandarma ekipleri meydana gelen bıçaklı yaralama olayı ile ilgili olarak görgü tanıklarının ifadelerine başvurduğu bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.