Eğitim Bir-Sen Başkanı Mahmut Altay Oldu

Eğitim Bir-Sen Başkanı Mahmut Altay Oldu

Eğitim Bir-Sen Başkanı Mahmut Altay Oldu

Ödemiş Eğitim Bir-sen Başkanı olarak atanan Mahmut Altay, yeni eğitim öğretim yılı açılışı münasebetiyle değerlendirmelerde bulundu.

Mahmut Altay yaptığı açıklamalarda “2019-2020 Eğitim Öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim çalışanlarımıza, velilerimize hayırlı olmasını diliyorum. İlçe Başkanımız Fedai Kozan'ın  Beydağ ilçesine tayini çıkması  nedeniyle 02.09.2019 tarihi itibariyle genel merkezin onayı ile  Eğitim Bir Sen ilçe temsilcisi olarak atandım. Öncelikle yereldeki eğitim sorunlarımızın çözümü için hep birlikte mücadele edeceğiz. Ödemişte eğitim gören çocuklarımızın, gençlerimizin daha iyi  ortamlarda yetişmeleri için var gücümüzle çalışacağız. istişareyi ön planda tutup, sorunlarımıza birlikte çözüm üreteceğiz. Tüm Kamu kurum ve kuruluşları, STK’lar, dernek ve vakıflar ile işbirliği içerisinde çocuklarımızı, gençlerimizi nasıl güzel yetiştirebilirizin mücadelesini vereceğiz.” dedi

Yönetim Kurulu hakkında da açıklamalarda bulunan Altay, “Önceki Yönetim  kurulu üyelerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Ayrılan arkadaşlarımızın yerine yeni görevlendirmelerle oluşan yönetim kurulu üyelerimiz  Taner Tokalı Başkan Vekili, Adem Sevgi Teşkilatlanma, Emin Yılmaz Mali İşler, Ramazan Deniz Basın-İletişim, Ayşe Soysal Mevzuat ve Toplu Sözleşme, Mustafa Güder Eğitim ve Sosyal İşler olarak belirlenmiştir. İlçe delegelerimiz Ahmet Pekdoğan, Muhammet Karadaş Hasan Ünal , Taner Tokalı olarak görev yapacaklardır. Rabbim güzel işlerde bulunmayı, hakkaniyetli olmayı hepimize nasip etsin.

Birlikte Çok Güçlüyüz" dedi

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.