Sadık Karan Hemşerilerine Konser Verdi

Sadık Karan Hemşerilerine Konser Verdi

Sadık Karan Hemşerilerine Konser Verdi

Ödemişli sanatçı Sadık Karan Ödemiş  Belediyesi tarafından düzenlenen Birgi İncir ve İpek Festivali öncesinde düzenlenen Konserde Birgi Mahallesi meydanında  hemşerileri ile buluştu.

KARAN “GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YİTİRDİĞİMİZ DEĞERLİ AMCAM AHMET UYANIK’I RAHMETLE ANIYORUM.”

Gecede konuşan Ödemişli sanatçı Karan  Ödemiş’te kahramanlık destanının yazıldığı ilçeye bağlı  Birgi’de, İncir ve İpek Festivali arifesinde, Ödemişli hemşerileriyle buluşmaktan mutlu olduğunu ifade etti.

Karan “Ödemiş’in Kurtuluşunu bende bir Ödemişli olarak kutluyorum. Bugün burada siz değerli hemşerilerim ve ailemle buluşmaktan son derece mutluyum.  Bu toprakları karış karış kazanan  tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.  Ayrıca geçtiğimiz  günlerde kaybettiğimiz  değerli amcam Ahmet Uyanık’ı rahmetle  anıyorum. Bugün eğer hayatta  olsaydı Eminim ki burada  sizlerin arasında olacaktı. Ödemiş’i ve sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız.” Dedi.

ERİŞ “SADIK KARAN KARDEŞİM İLÇEMİZİN  GURUR  KAYNAĞI”

Ödemiş ve Birgi Mahalle  halkının katıldığı konser gecesinde konuşan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş sanatçı Karan’a ilçenin simgesi olan minyatür efe heykeli ve Ödemişspor forması ile atkısını hediye etti.

Başkan  Eriş konuşmasında “Bugün Ödemiş’in yetiştirdiği sanatçı  Sadık Karan ile her zaman gurur duyuyoruz. Ödemiş’ten  yetişen ayrıca tüm sanatçılarımızla da gurur  duyuyoruz. İşte onlardan biri olan ve  sanat hayatında başarılı çizgisini  her zaman sürdüren Karan’ı sanat hayatındaki başarılarından  dolayı kutluyorum” İfadelerinde bulundu.

KARAN CANLI ORKESTRASI EŞLİĞİNDE 2,5 SAAT BOYUNCA KONSER VERDİ.

Ödemişli  Sanatçının  Birgi Mahallesi meydanında verdiği konsere Ödemiş, Birgi  ve çeşitli yerlerden  gelen  vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Gecede başarılı bir performans  sergileyen sanatçı  Karan Konser gecesinin  final parçası olarak İzmir Marşıyla kapattı.  Geceye  katılanlar bu parça ile birlikte ayağa kalkarak sanatçı Karan’a eşlik ettiler.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.