Soyer ve Eriş Öğrencilerle Bir Araya Geldiler

Soyer ve Eriş Öğrencilerle Bir Araya Geldiler

Soyer ve Eriş Öğrencilerle Bir Araya Geldiler

BADEMLİ’DE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ, İLKÖĞRETİM  HAFTASINDA KÖY-KOOP BAŞKANI SOYER VE  BAŞKAN ERİŞ İLE BİR ARAYA GELDİLER.

2019/2020  Eğitim Öğretim Yılının açılmasının ardından  tüm ülke genelinde  öğrenciler arasında yeni bir heyecan başlarken, Bademli Ortaokulu okullarında gerçekleşen  İlköğretim  Haftasına  Köy-Koop Başkanı ve  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in eşi  Neptün Soyer  ve Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ile birlikte yeni eğitime başlamanın sevincini yaşadılar.

ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI  ERİŞ “GELECEĞİN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞYORUZ “

Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet Eriş  ve  Köy-Koop Başkanı Neptün Soyer birlikte  yeni eğitim ve öğretim yılına başlayan  ve başarılı  proje üreten okullar arasında bulunan Bademli Ortaokulu  ziyaret ederken  Başkan Eriş ve  Başkan  Soyer birlikte  Çocuklarla  Basketbol oynadılar, okul  bahçesinde  öğrencilerle birlikte fidan diktiler.

Eriş “İzmir Köy-Koop Birlik Başkanımız Sayın Neptün Soyer'in katılımlarıyla Bademli Ortaokulumuzda geleceğin bilim insanları ile basketbol oynayıp STEM projelerini inceledik. Sayın Neptün Soyer okul bahçesinde "bardacık inciri" fidanını toprakla buluşturdu. Can suyunu birlikte verdik, hasat için hep beraber aynı yerde buluşmak üzere sözleştik. Ödemiş Belediyesi  olarak tüm okullarımızın ihtiyaçlarında  Belediye olarak  her zaman  üstümüze  düşeni yapmaya hazırız.” dedi.

Okul Müdürü Ramazan Göçen “Okulumuz  bilindiği gibi proje  okullarından biri  her yıl da  farklı STEM projeleri üreten  bir eğitim kurumumuz  okulumuza  İlköğretim  Haftası  törenine  katılım sağlayan  Köy-Koop Başkanımız Neptün Soyer  ve Ödemiş Belediye Başkanımız  Mehmet Eriş  öğrencilerimizin  yeni ilköğretim haftası heyecanına ortak olması  bizleri ve okul  öğrencilerini bir hayli sevindirmiştir.” dedi.

Köy-Koop Başkanı Soyer ve Ödemiş  Belediye Başkanı  Eriş’e okul  öğrencileri  sevgi gösterilerinde bulundular.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.