Beyaz Fotoğraf Stüdyosu Hizmete Girdi

Beyaz Fotoğraf Stüdyosu Hizmete Girdi

Beyaz Fotoğraf Stüdyosu Hizmete Girdi

Ödemiş’te Fotoğrafçılık dalında uzun yıllardan beri  başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Muhammet Ertürk  kendi adına açtığı “Beyaz Fotoğraf Stüdyosunu” Ödemişlilerin  hizmetine sundu.

1 NOLU SAĞLIĞI KARŞISINDAKİ AÇILIŞA  YOĞUN İLGİ VARDI.

Ödemiş Atatürk Mahallesi Denizciler Sokak  1 Nolu Sağlık Ocağı karşısında hizmete giren  Beyaz Fotoğraf Stüdyosunun açılışını Ödemişli doktorlardan  Ali Gürbüz ve Ödemiş Belediye Başkan yardımcısı  Özay Kaptan birlikte gerçekleştirdiler.

Açılışı gerçekleştiren  Doktor Gürbüz “Burada  açılışını gerçekleştirdiğimiz  Beyaz Fotoğraf Stüdyosunun  Ödemiş’e hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Burada Ödemiş’e kazandırdığı bu fotoğraf stüdyosunda işlerinde  başarılar diliyoruz.” Dedi.

Ödemiş Belediye Başkan yardımcısı  Kaptan “Ödemiş’te kendi dalında  çalışmalarını sürdürdükten sonra kendi adına açtığı  işyerinde Muhammet Ertürk kardeşimize  ve personeline  işlerinde başarılar diliyoruz.” Dedi.

Beyaz Fotoğraf Stüdyosunun  sahibi Muhammet  Ertürk tüm  Ödemişlileri  yeni kazandırdığı işyerine beklediğini ifade ederek “Ödemiş’te uzun yıllardan beri  fotoğrafçılık sektöründe  çeşitli bazı fotoğraf stüdyolarında çalıştıktan sonra şimdi de kendi adıma bir Modern ve günün getirdiği  teknolojileri  yeni açtığım  stüdyomla birleştirerek  Ödemiş ve  bölgesine  fotoğrafçılık dalında en iyi hizmeti vermeyi istiyorum. Tüm müşterilerimizi  her zaman stüdyomuza  bekliyoruz.” Dedi.

Yapılan duaların ardından  Beyaz  Fotoğraf Stüdyosu alkışlar eşliğinde hizmete girdi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.