Davetlilere Organik Kek Dağıttı

Davetlilere Organik Kek Dağıttı

Davetlilere Organik Kek Dağıttı

Ödemiş’te yetiştirdiği yaklaşık 12 ürünü sertifikalı olarak organik yetiştirmesiyle yurt içinde adını duyuran Ödemişli başarılı  üretici  Levent  Korukoğlu   önceki akşam oğlu Efe  Korukoğlu için  düzenlediği  sünnet töreninde konuklara  organik kek dağıttı.

Ödemiş’te Korukoğlu ailesinin  muhteşem  sünnet merasimine Ödemiş Ziraat  Odası ve  İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri  Birliği Başkanı  Ahmet  Kocaağa, Ödemiş  Ticaret  Odası Başkanı Rıfat  Eriş, Ödemiş Ziraat Odası 2. Başkanı Mehmet Dinlenmez, Ödemiş Ticaret Borsası Genel Sekteri Ali Öz,   Migros Taze Direktörü  ve Ticari İlişkiler uzmanı  Erdem Pehlivan, Türkiye’nin tanınmış firmalarından 365 organik firma sahibi Tuna Çotuk olmak üzere  Korukoğlu ailesinin  yakınları ve akrabaları  katıldılar.

SÜNNET SAHİPLERİ  LEVENT VE  DİLEK  KORUKOĞLU  DAVETLİLER İÇİN ÖZEL  ORGANİK KEK DAĞITTILAR.

Ödemiş’te salonun tıklım tıklım dolduğu  sünnet gecesinde Ödemiş’in tanınmış simalarından  başarılı organik üretici Levent ve Dilek  Korukoğlu’nun büyük bir sevinç yaşadıları  sünnet merasiminde  farklı bir uygulama ile davetlilere sürpriz yapan merasim sahibi  Levent  Korukoğlu “Oğlum  Efe Korukoğlu için düzenlediğimiz  sünnet merasiminde davetliler için aylar öncesinden planladığımız organik kek dağıtımı yaparak organiğin  önemine  yaptığımız sünnet gecesinde de değinmiş olduk.” Dedi.

Yapılan sünnet merasiminde Korukoğlu ailesi  ve geceye  katılan  davetliler  canlı müziğin eşliğinde unutamayacakları bir  sünnet şöleni yaşamanın büyük mutluluğu yaşadılar.

Gecede alkışlar  eşliğinde salona  giren Korukoğlu ailesinde ilk olarak  gecenin  yıldızı  sünnet çocuğu Efe özel olarak ablasıyla birlikte zeybek oyunuyla karşılayarak alkış aldılar. Gece daha sonra dans, oyun, takı ve istek parçalarıyla devam etti.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.