Add’nin Çay Bahçesi Hizmete Açıldı

Add’nin Çay Bahçesi Hizmete Açıldı

Add’nin Çay Bahçesi Hizmete Açıldı

Atatürkçü Düşünce Derneğinin  Ödemiş Saraçoğlu  Stadı arkasında, Çamlık’ta  ADD Çay Bahçesi’nin açılışı  Atatürkçü  Düşünce Derneği Başkanı   Hüseyin Emre Altınışık’ın katılımıyla  hizmete açıldı.

Yapılan açılış töreninde bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının  okunmasının ardından  ADD  genel başkanı Altınışık  Ödemiş ADD tarafından  hizmete açılan ADD  Çay bahçesinin  Ödemişlilere  hayırlı olsun dileklerinde bulunduğunu ifade etti.

ADD  ÖDEMİŞ ŞUBE BAŞKANI GÜRÇAY IŞIK “YENİ HİZMETE GİREN ADD ÇAY BAHÇESİ ÖDEMİŞLİLERE HAYIRLI OLSUN”

ADD Ödemiş Şube Başkanı Işık  Ödemiş ADD’nin  hizmet verdiği  şubenin yanı sıra  ADD’ye bağlı üyelerin  ve Ödemişlilerin yararlanacak olduğunu Atatürkçü Düşünce Derneği  Çay bahçesinin  hizmet vereceğini getirdi.

ADD Ödemiş Şube Başkanı Işık “Ödemiş’te  Çamlık  mevkiindeki  ADD’nin Çay bahçesini buradaki arkalamışımız  Özlem hanım işletmeciliğini yapacaktır. Buradaki yerimizde tüm üyelerimiz  ve  Ödemişliler de yararlanabilirler” dedi.

ADD Çay Bahçesinin işletmecisi  Özlem  Güner “ Atatürk’ün izinde  çalışmalarımızı  Ödemiş ADD olarak sürdürüyoruz. Burada farklı bir mekanda da yine tüm üyelerimize ve  Ödemişlilere hizmet vereceğiz.” Dedi.

Yapılan konuşmaların ardından  açılış kurdelesi Atatürkçü Düşünce derneği başkanı  Hüseyin   Emre Altınışık  ve diğer katılımcılar tarafından kesilerek ADD Çay bahçesi hizmete açıldı.

Açılış öncesinde Mor Fesli Oyun grubu ve  Ödemişli sanatçı  İbrahim Filizkıran da canlı performans  sazıyla sözüyle açılışa renk kattı.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.