Vosvoslar Gölcük'ü Şenlendirdi

Vosvoslar Gölcük'ü Şenlendirdi

Vosvoslar Gölcük'ü Şenlendirdi

Ödemiş Belediyesinin katkılarıyla Küçük Menderesli GV Vosvoscular tarafından düzenlenen Gölcük Vosvos Kampı ve kortej etkinliği yoğun katılımla gerçekleşti.

İzmir başta olmak üzere Ankara Eskişehir, Manisa, Aydın, Denizli, Kocaeli ve İstanbul'dan yaklaşık 50 araç 100’e yakın Vosvoscunun katıldığı etkinlik Gölcük Akçay kamp alanında yapıldı.

Vosvos izmir fun clup ve İzmir Vosvos birlik ve Dayanışma Derneği de Küçük Menderesli vosvosculara büyük destek verdiler. Küçük Menderesli vosvosculardan Tefik Çavuş rahatsız olmasına rağmen serum tedavisinin ardından kampa gelerek Kenan Yıldıran  Nihat Özben ve Melih Erakyol’la birlikte vosvoscuları yalnız bırakmadı.

Hafta sonu başlayan kamp cumartesi gün boyu çeşitli etkinliklerle devam etti. Saat 19.00’da vosvoslarla göl etrafında kortej gerçekleşti. Gölcük sakinleri ve gelen misafirler vosvoslarla neşeli anlara tanıklık ettiler. Cumartesi akşamı kamp alanında eğlence yapıldı. Geç saatlere kadar eğlencenin tadını çıkaran vosvoscular Pazar sabahı kahvaltının ardından efe dağcılık tarafından gerçekleştirilen göl etrafındaki temizlik etkinliğine destek verdiler. Bu sırada orada bulunan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş  vosvoslarla Gölcük turu attı. Vatandaşlar bol bol fotoğraf çekilerek Vosvos konvoyuna sevgi gösterisinde bulundular. Küçük Menderesli vosvoscular kampa katılım sağlayan vosvosseverlere ödemiş Belediyesi tarafından hazırlanan katılım belgelerini takdim ettiler. Vosvos izmir fun Club tarafından da küçük Menderesli vosvosculara teşekkür plaketi verildi. Son olarak Birgi ve Ödemiş turu atan vosvoscular ödemiş 35. Milli fuarını ve kültür parkı ziyaret ettikten sonra  Ödemiş’ten ayrıldılar.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.