Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinde Yeni Başkan Hasan Nokta Oldu

Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinde Yeni Başkan Hasan Nokta Oldu

Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinde Yeni Başkan Hasan Nokta Oldu

Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinde  yapılan olağan kongre sonunda  yeni Başkan  Hasan Nokta ve ekibi oldu.

ÖDEMİŞ GALATASARAYLILAR DERNEĞİNDE YENİ BAŞKAN NOKTA “ÜYE SAYISINI EN YÜKSEK  SEVİYEYE ÇIKARACAĞIZ.”

Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinde mevcut başkan Mustafa   Hardal’ın ayrılması üzerine  yeni başkan  Hasan Nokta tek liste halinde göreve gelirken yeni başkan olan Ödemiş’in  başarılı beden eğitimi öğretmenlerinden olan ve uzun yıllardan beri Galatasaray Futbol takımına olan düşkünlüğü ve ilgisiyle tanınan  ve  Ödemiş Derneğinde Başkan  olan Hasan Nokta “Ödemiş te Sarı Kırmızılı renklerin olduğu Cim Bom’a uzun yıllardan beri sevgimiz her zaman devam etmektedir. Buradaki dernek adı altında yeni bir yönetimle Ödemişte Cim Boma gönül verenlerle aynı çatı altında buluşarak  özellikle  Ödemiş’te  Galatasaraylılar Derneğine üye sayısını arttırma  ve takımımıza  gönül verenleri  takımımızın maçlarına gitme  konusunda çeşitli organizasyonları gerçekleştirmek için gerekli organizasyonları  yapmayı  planlıyoruz.” dedi.

ÖDEMİŞ GALATASARAYLILAR DERNEĞİ  YÖNETİMİNDEN SEMİH ÇAVUŞ “TAKIMIMIZA GÖNÜL VERENLERİ  DERNEK ÇATISI ALTINDA BİRLEŞTİRECEĞİZ.”

Galatasaray Futbol takımının  Türkiye’nin köklü kulüplerinden olduğunu dile getiren ve yeni yönetimde bir kez daha görev alarak Cim Bom’a olan sevgisini gösteren  Ödemiş’in tanınmış esnaflarından    Semih Çavuş “Gönül verdiğimiz  Galatasaray Futbol takımının derneğinde görev almaktan son derece mutluyuz. Ödemiş’te ki faaliyet gösteren  Cim Bomlular olarak çeşitli aktif organizasyonlara imza atmaya devam edeceğiz. Buradaki en büyük amacımız  takıma gönül verenleri aynı çatı altında buluşturmak ve ayrıca  özellikle  Galatasaray’ın  İstanbul  ve bazı  İzmir, Denizli gibi illerde yapacak olduğu  maçlarda gidiş gelişleri sağlayarak takımımıza olan desteğimizi her zaman göstereceğiz.”dedi.

Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinde Başkan  Hasan Nokta olurken yönetiminde Semih Çavuş,            Harun Şen, Sami Onbaşıoğlu, Murat Balcı, Denetleme Kurulu Coşkun Açar, Ruhi Ilgaz, Tayfun Tekeli. Olarak Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinde  görev aldılar.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.