Büyükşehirden Eğitime Destek Sürüyor

Büyükşehirden Eğitime Destek Sürüyor

Büyükşehirden Eğitime Destek Sürüyor

BÜYÜKŞEHİRDEN OKULA BAŞLANGIÇLA BİRLİKTE BADEMLİ ORTAOKULUNA SPOR ALETLERİ DESTEĞİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından  2019-2020  Eğitim Öğretim yılının ilk gününde Bademli Ortaokulu Öğrencileri  Büyükşehir  Belediyesinden gelen Basketbol, Hentbol ve  Voleybol  spor aletlerinin okula  gelmesi  öğrenciler arasında büyük bir sevinç  yarattı.

OKUL MÜDÜRÜ  RAMAZAN  GÖÇEN “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN OKULUN İLK GÜNÜNDE SPOR ALETLERİNİ OKULUMUZA ULAŞTIRMASI ÖĞRENCİLER ARASINDA SEVİNÇ YARATTI.”

Okullarının ihtiyacı  olan Basketbol, Hentbol ve Voleybolla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesine müracaatta bulunduklarını dile getiren  Okul Müdürü  Göçen “Okulumuzun ihtiyacı olan spor dallarındaki kaleler  ve potalar ulaştı. Okulumuzda uzun yıllardan beri değişmeyen bu kaleler bir hayli yıpranmıştı. Bu konuda desteğinden dolayı İzmir Büyükşehir Belediyesine çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Okula ulaşan aletlerin hemen iki gün içinde takılacağını bildiren Okul Müdürü  Göçen “Okulumuzda  kaleleri ve potaları hemen kısa zamanda takılıp  çocukların hizmetine  sokacağız.  Öğrenciler arasında yeni gelen kaleler ve potalar büyük heyecan yarattı.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.