Kalkan Ailesinin Mutlu Günü

Kalkan Ailesinin Mutlu Günü

Kalkan Ailesinin Mutlu Günü

Ödemiş’in tanınmış işadamlarından  Kalkan Yapının  sahibi  Nihat Kalkan ve eşi Zerrin Kalkan ile birlikte oğulları Baran Kalkan’ın sünnet şölenini  eş ve dostlarıyla birlikte yaşadılar.

ÖDEMİŞ SARAY GARDEN MANOLYA DÜĞÜN SALONUNDA DAVETLİLER  SALONU TIKLIM TIKIM DOLDURDULAR.

Ödemişli işadamı  Kalkan  Yapı İnşaat’ın sahibi  Nihat Kalkan  ve aile yakınları ile bütünleştiği  sünnet gecesinde  ilk olarak  Kalkan  ailesinin fertlerinin salonun girişinde  yoğun davetli grubunu karşılamasıyla  başlayan  sünnet merasimi daha sonra  sünnet ailesi  Nihat-Zerrin ve oğulları  Baran Kalkan’ın salona coşkulu ve alkışlar eşliğinde girişiyle başladı. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde  gecenin orkestrası nın canlı müziği eşliğinde devam eden sünnet merasimi ile ilgili görüşlerini  gazetemiz ile paylaşan  sünnet sahibi Nihat Kalkan “Oğlum Baran’ın en mutlu gününü  eş ve dostlarımızla  coşkulu ve heyecanlı bir şekilde yaşadık. Allah herkese böyle  coşkulu  ve dostlarıyla bir arada olduğu merasim nasip etsin” dileğinde bulundu.

Gecede daha sonra Takı merasimi  oyun parçaları ve gecenin finali ise hep birlikte dostluk  halayı ile coşkulu  sünnet merasimi son buldu.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.