Efe Yeni Sezonu Dualarla Açtı

Efe Yeni Sezonu Dualarla Açtı

Efe Yeni Sezonu Dualarla Açtı

Süper Amatör Ligde mücadele verecek olan Kırmızı Lacivertli  Ödemişspor  bir yandan yeni sezonla ilgili olarak çalışmalarını teknik direktör  Yahya Aydın nezaretinde sürdürürken, yeni sezonu açarak taraftarlarının önüne çıktı.

TEKNİK DİREKTÖR AYDIN “ÖDEMİŞSPOR’UMUZU BAL LİGİNE TEKRAR ÇIKARACAĞIZ.”

Ödemişspor Teknik Direktörü Aydın “Bugün Ödemişspor’un yeni sezon öncesi açılışı nedeniyle toplandık. Güzel bir açılış töreniyle taraftarlarımıza merhaba dedik. Ödemişsporumuzu  tekrar BAL ligine çıkarmak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz.” dedi.

SEZON AÇILIŞINDA İLÇE PROTOKOLÜ ÖDEMİŞSPOR FORMASIYLA SEMBOLİK MAÇ  YAPTI.

Ödemişspor’un sezon açılışında ilçe protokolü forma giydi. Başta Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet Eriş, Ödemiş Emniyet Müdürü  Fatih Kiremitçi, Ödemiş İlçe Jandarma Komutanı Hüsnü Korkmaz  ve ilçedeki kamu kurum müdürleri ve bazı siyasi parti temsilcileri forma giyerek gösteri maçına çıktılar.

Saraçoğlu Stadyumu’nda düzenlenen sezon açılışı töreni Saygı Duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, protokol üyeleri, belediye meclisi üyeleri ve Ödemişspor yönetim kurulu üyeleri törene isimlerinin yer aldığı Ödemişspor formalarıyla katıldı.

KAYMAKAM DAYIOĞLU “ÖDEMİŞSPOR’UN  SEZON AÇILIŞINA RENK KATMAK AMACIYLA BURADAYIZ.”

Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu sezon açılışı öncesinde “Büyük Önder Atatürk’ün  "Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" sözlerini hatırlatarak 2019-2020 futbol sezonunun sakatlıktan uzak, centilmenlik içerisinde Ödemişspor için başarılarla dolu bir dönem olmasını diliyorum.” Dedi.

ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ERİŞ “ŞİMDİ TEK YUMRUK OLMA ZAMANI”

Ödemiş Belediye ve Ödemişspor Kulüp Başkanı Mehmet Eriş de sporcuların topluma örnek bireyler olması gerektiğini belirterek “Örnek olmak dışarıda davranışlarına yansıtmak, saha içerisinde de centilmence mücadele etmek, hocasının verdiği taktiği ve ondan istediklerini, öğrettiklerini terinin son damlasına kadar uygulamak demektir. Futbol, en canlı spor dalı şu anda Ödemiş’in. Hemşehrilerimizin bir aile gibi tek yumruk olarak desteklediği bir spor alanı durumunda. Dileriz ki sahamızda ve deplasmanda hiç sakatlık yaşamayalım. Bizim adımızın önünden centilmenlik gitsin. Ödemişspor gittiği her yerde örnek olsun. Ödemiş’in centilmenliği kadar asla taviz vermez efeliğini de unutmayalım. Ödemiş’te farklı dallarda da sporu geliştirmek istiyoruz. Yeni yönetimimize güvenen genel kurul üyelerimize ve Ödemişlilere teşekkür ediyorum. O sene bu sene şampiyonluk yine Ödemiş’e yakışacaktır” dedi.

Konuşmaların ardından altyapı yaş grupları ve görev alacak teknik ekip anons edilerek tribünleri selamladı. Daha sonra Ödemişspor A takımı oyuncuları tek tek çağırılarak taraftara tanıtıldı. Teknik direktör Yahya Aydın ve ekibi tribünlerden alkış aldı. Ödemişspor’un başarılı bir sezon geçirmesi için dualar okunarak kurban kesildi.

Ödemiş protokol üyeleri, resmi kurumların müdürleri, belediye meclis üyeleri ve Ödemişspor yöneticilerinin ter döktüğü Kırmızı ve Beyaz takımların karşılaştığı dostluk maçı 1-1 beraberlikle sonuçlandı.

GENÇLİK HİZMETLERİ İLÇE SPOR MÜDÜRÜ CAFER CEBECİ “ÖDEMİŞSPOR’A YENİ SEZONDA BAŞARILAR DİLİYORUM.”

Ödemiş Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Cafer Cebeci “Ödemişspor’un yeni sezon öncesi böyle ilk kez sayın ilçe kaymakamımız ve ilçe protokolünün bulunduğu bir ortamda forma giydik.  Bu anlamda açılışa renk katmak için burada bulunmaktan büyük keyif aldık.” dedi.

Ödemiş Saraçoğlu Stadında dostluk  maçı sonrası her iki takım oyuncuları birbirlerini tebrik ettiler.

Haber : Turgay Konuralp

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.