Ödemiş’te 5 Bin Kişinin Katıldığı Sünnet Töreni

Ödemiş’te 5 Bin Kişinin Katıldığı Sünnet Töreni

Ödemiş’te 5 Bin Kişinin Katıldığı Sünnet Töreni

Ödemiş’e bağlı Çaylı Mahallesinde gerçekleşen  sünnet merasiminde renkli görüntülerin  yaşandı. Çaylı Mahallesinin muhtarı  İsmail Güçlü  2007 yılında evlendiği  düğün töreninin yıldönümü  tarihi olan 18 Ağustos’da  hem evlilik  yıldönümünü hem de oğlu Mehmet  Cengiz Güçlü’nün sünnet olma mutluluğunu  yaklaşık 5 bin kişinin  katılmasıyla  yaşadı.

ÇAYLI MAHALLESİ  DÜĞÜN SALONUNDA  BÜYÜK İLGİ VARDI.

Çaylı’da Güçlü ailesinin  evlatlarından  Mehmet  Cengiz için düzenlenen sünnet merasiminde  Muhtar Güçlü’nün aile  yakınları, Çaylı Mahalle sakinleri, Merkez ve Mahalle muhtarlarının  ve  Ege’nin bir çok kesiminden gelen çeşitli kamu kurum ve siyasi parti temsilcileri ilçe başkanları da gerçekleşen  törende Güçlü ailesini yalnız bırakmadılar.

SÜNNET’E GELENLER YER BULMAKTA BÜYÜK GÜÇLÜK ÇEKTİLER.

Güçlü ailesinin  mutlu gününde  sünnet gecesinde açılış konuşması yapan  Çaylı Mahalle Muhtarı  İsmail Güçlü “2007 yılında çok sevdiğim hayat arkadaşım Atike ile hayatımı birleştirdiğim 18 Ağustos’un  yani eşimle evlilik yıldönümümüzde  oğlumun da  sünnet tarihini evlilik yıldönümün tarihine denk getirerek bu tarihte yapmayı aile olarak planladık. Öncelikle  sizlere  bizleri böyle bir mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak mutlu ettiğiniz için aile olarak ne desek azdır.   Güçlü ailesi olarak 12 yıl sonra 2. Mutluluğumuzu  oğlumun  sünnet şöleninde yine sizlerle birlikte yaşıyoruz. İyi ki sizler her zaman yanımızdasınız.” dedi.

Çaylı Düğün salonunda gerçekleşen  sünnet şöleninde gecenin  en mutlu insanlarından sünnet çocuğu  Mehmet Cengiz Güçlü  ilk önce, salona  ailesiyle  birlikte girerken bindiği taht ile salon turu yaptıktan sonra  kardeşi Hacer Nur ile özel oyunu  davetlilere  sürpriz olarak sunduktan sonra  gece Güçlü ailesinin tercih ettiği dans ile açıldı. Gecenin  kalabalık kesimin eşlik ettiği  hareketli,  parçalarla devam etti. Grup  Nirvana geceye katılanları coşturdu.

Haber : Turgay Konuralp 


Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.