Gelin Traktörü!

Gelin Traktörü!

Gelin Traktörü!

Ödemiş’te önceki gün Ecenaz düğün salonunda  gerçekleşen  Kura ile Özcan ailelerinin  mutlu günü için  gelin arabası olarak  yeni aldıkları traktörle konvoy yapmayı planlayan  günün mutlu çiftleri  gelin adayı  Şule Kura ile Damat adayı Ali İhsan  Özcan isimli çift   ilçenin  İnönü mahallesindeki  gelin evden alınırken  uzun konvoy traktörle gelmeleri  mahallede ve Ödemiş’te büyük bir ilgi odağı oldu.

GENÇ ÇİFT TRAKTÖR GELİN ARABASI  VE TRAKTÖR KONVOYU İLE İLÇE İÇİNDE RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDULAR.

Ödemiş’in tanınmış ve sevilen ailelerinden olan  Kura ve  Özcan çiftleri en mutlu günleri olan   Düğün merasiminde süslenmiş  gelin aracıyla  rengarenk görüntüler oluşturdular.  Bazı mahalle sakinleri “Bugüne kadar  ilginç  düğün konvoyları görmüştük. Ama bugünkü de hayli ilginç.  Traktörlü  konvoy da bu kadar ilgi çektiğini  gözümüzle gördük. Allah  Şule ve Ali İhsan  Özcan çiftinin muradına erdirsin. Bu tatlı anı da  onların en güzel anısı olsun” dediler.

TRAFİĞİN SIKIŞMAMASI İÇİN TRAFİK EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ.

Ödemiş’te gerçekleşen ilginç  traktörlü, düğün konvoyunda  Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı  trafik  ekipleri, trakör konvoyun  trafiğin sıkışmaması  için gerekli müdahaleyi yaparak çiftin  konvoyuna destek verdiler.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.