Eriş, Sanayi Esnafıyla Bir Araya Geldi

Eriş, Sanayi Esnafıyla Bir Araya  Geldi

Eriş, Sanayi Esnafıyla Bir Araya Geldi

Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler Odasının  düzenlediği kahvaltıda, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş Ödemiş Sanayi  Sitesi esnaflarıyla bir araya  geldi.

ERİŞ “SANAYİ SİTESİ ESNAFLARIYLA DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDUK.”

Ödemiş Sanayi Sitesi sosyal tesislerde sanayi esnaflarıyla  kahvaltı buluşmasıyla ilgili olarak görüşlerini dile getiren Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “Ödemiş Sanayi Sitesinin esnaflarıyla  dertleştik ve değerlendirmelerde bulunduk. Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler Odası Başkanımız Erol Nokta'ya ve Ödemiş Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanımız Nihat Kahya'ya ve esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Bizler  Ödemiş Belediyesi olarak sanayi esnafımız  için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.” Dedi.

Ödemiş Madeni İşler ve  Demirciler  Odası Başkanı Erol Nokta Ödemiş Belediye Başkanı  Eriş’i  sanayi sitesi esnaflarıyla buluşturduklarını dile getirerek “Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler Odası  olarak  başkanımızla bir değerlendirme ve bir araya  gelme buluşmasıydı.  Bundan sonra da başkanımız  ile  diyaloğumuz  devam edecektir.” Dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.