Yıldırım’a Kaymakçı’da Sevgi Seli

Yıldırım’a  Kaymakçı’da Sevgi Seli

Yıldırım’a Kaymakçı’da Sevgi Seli

İzmir'de ziyaretlerini sürdüren 28. Dönem TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kiraz ilçesine giderken kendisini yolda bekleyen Ödemişli vatandaşları görünce aracından inerek onlarla sohbet etti. Yıldırım, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi. Yıldırım daha sonra sık sık gitti Ödemiş Kaymakçı'ya uğradı. Davul zurna ile karşılanan Yıldırım, köy kahvesinde kendisine ikram edilen meyveleri yedi, vatandaşlarla sohbet etti ve çocukları sevdi. Türkiye'de artık Kaymakçı'yı tanımayan kimsenin kalmadığını söyleyen Yıldırım, gençlerin "Yolların kralı Binali Yıldırım" sloganına ise "Bayram üstü yılların kralı olmaz kuralı olur" şeklinde esprisi ile cevap verdi.

KAYMAKÇI  ESKİ BELEDİYE BAŞKANI  HALİL GÜLER “SİZ BİZİM BAŞTACIMIZSINIZ.”

İlçe ziyaretleri kapsamında Kaymakçı mahallesini özel olarak ziyaret eden 28. Dönem TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ı aralarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını dile getiren  Kaymakçı eski Belediye Başkanı  Halil Güler “Bizler sizi görünce çok mutlu oluyoruz. Çünkü sizler bu bölgeye her zaman büyük hizmetler getirdiniz.” Dedi.

GÜLER  “HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.”

Kaymakçı  eski belediye başkanı  Güler  Yıldırım’a Her zaman yanınızdayız Mesajı verirken  “Bizler  siz nerede olursanız olun her zaman Kaymakçı halkı olarak sizin yanınızda olmaya ve dünyanın bir ucunda da olsanız. Sizle birlikte yol yürümeye devam edeceğiz.” Dedi.

Kaymakçı’ya hayranlığını hiçbir zaman gizlemeyen  28. Dönem  TBMM Başkanı  Binali Yıldırım  Halil  Güler’in  tek tek torunları ayrı ayrı gelince  bir hayli şaşırdı. Yıldırım  “Maşallah  Neredeyse Kaymakçı’nın yarısı kadar torunun varmış” şeklinde bir espri yaptı.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.