İzmir Turizm’in Kurucusu Acun’un Ölümü Üzüntü Yarattı

İzmir  Turizm’in Kurucusu Acun’un Ölümü Üzüntü Yarattı

İzmir Turizm’in Kurucusu Acun’un Ölümü Üzüntü Yarattı

İzmir Turizm firmasının kurucusu Ali Acun’un önceki gün hayata veda etmesi ailesi  başta olmak üzere sevenleri arasında büyük üzüntü yarattı.

YAKLAŞIK 5 BİN KİŞİ ACUN’U SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI.

Ödemiş’in sevilen  simalarından  olan  ve aynı  zamanda İlçeye  bağlı Ertuğrul Mahallesinin köklü ailelerinden  Acun ailesinin büyüklerinden olan Ali Acun’un ölümü büyük üzüntü yaratırken  Acun için köyü olan Ertuğrul Mahallesinde cenaze töreni düzenlendi. Ertuğrul Mahallesinde kılınan ve çok kalabalık bir kesimin katılım sağladığı cenaze töreninde Acun’un sevenleri Köy Camiine sığmadı.

KAMYON ŞOFÖRLÜĞÜNDEN  İZMİR TURİZM’İ  KURMA  BAŞARISI

Ödemiş’te gençlik yıllarında kamyon şoförü olan Ali Acun daha sonra büyük bir cesaret örneği göstererek başlattığı otobüs taşımacılığında ağını büyütmesiyle birlikte bugün  İstanbul, Ankara, İzmir gibi  Türkiye’nin bir çok illerine rahat ve modern otobüslerin hizmet verdiği  İzmir Turizm’in ismini  duyurmayı başaran Acun’un en büyük mirası  olan  oğlu Hakan  Acun’da İzmir Turizm’in Türkiye genelinde ulaşım alanındaki  en iyi ve modern hizmetini vermesi için babası Acun’dan aldığı mirasını  en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Ebedi sonsuzluğa uğurlanan Ertuğrul ve Ödemiş’in sevilen insanlarından olan Ali Acun son yolculuğuna dualar eşliğinde uğurlandı.

Haber : Turgay Konuralp

 

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.