Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sektör İşbirliği Hamlesi

Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sektör İşbirliği Hamlesi

Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sektör İşbirliği Hamlesi

İlçemiz okullarından Ödemiş Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünce,  Ödemiş’in Sanayi ve Firma temsilcilerinin katılımlarıyla Sektör ile İşbirliği Toplantısı gerçekleştirildi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdal Yalçın ile Yakup Çakır, Sanayi ve Firma temsilcilerinin katılımlarıyla  önceki gün Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde kahvaltı etkinliğinde bir araya geldiler. 
Tam katılımla gerçekleştirilen toplantıda ilçemiz Sanayi ve Firma temsilcileri ile işbirliği konusunda neler yapılabileceği üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Programa takiben temsilciler  Ödemiş Mesleki Teknik Anadolu Lisesi atölyelerini gezerek yapılabilecek faaliyetler ve işbirliği çalışmaları konusunda fikirlerini belirttiler. 
İlçe Milli Eğitim Müdürü  Bahattin Gengörü  ise” önümüzdeki eğitim-öğretim yıllarında açılması planlanan alan ve dallar üzerine konuşma yaparak; Ödemiş havzasının ara eleman ve teknik eleman konularında kalifiye eleman yetiştirmenin önemi üzerinde durdular.
Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğümüzü bu önemli toplantı vesilesiyle kutluyor; önümüzdeki süreçte Okul ve Sektör İşbirliğinde örnek ve başarılı çalışmaların gerçekleşeceğini ümit ediyoruz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.