Binali Yıldırım İzmir’de Nikah Şahitliği Yaptı

Binali Yıldırım İzmir’de Nikah Şahitliği Yaptı

Binali Yıldırım İzmir’de Nikah Şahitliği Yaptı

BİNALİ YILDIRIM İZMİR’DE KİRAZ BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ ÇELİK’İN  NİKAH SEVİNCİNE ORTAK OLDU.

Kiraz Halkla İlişkiler Müdürü  Akın Çelik  ve Koruma polisi Elif İnan’ın nikah töreninde İzmir Atatürk Havaalanında son başbakan Binali Yıldırım’ın mutlu çiftin nikahında nikah şahidi oldu.

KİRAZ  BELEDİYESİ  BASIN HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ ÇELİK’İN NİKAHINDA  ŞAHİTLERİ AĞIR TOPLAR OLDU

Kiraz Belediyesinde uzun yıllardan beri Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğünü görevini sürdüren Akın Çelik Kiraz Belediye Başkanı Özçınar’ın koruma polisi Elif İnan ile İzmir Havalimanında nikah töreni gerçekleşti. 

Nikah törenini  Kiraz Belediye Başkanı  Saliha Özçınar kıyarken, Nikah Şahitliğini son başbakan  Binali Yıldırım, Ak Parti genel başkan  yardımcısı Hamza Dağ, Ak parti İzmir İl başkanı Kerem Ali Sürekli ve İzmir  Valisi Erol Ayyıldız gerçekleştirdiler.

Damat adayı Akın Çelik yaptığı açıklamada “Bugün hayatımızda en güzel günümüzü yaşadık. Son başbakan Yıldırım ve İzmir Valisi Ayyıldız, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, Ak Parti İzmir İl Başkanı  Sürekli’nin de katılımlarıyla dünya evine girdiğim Elif ile birlikte güzel bir heyecan yaşadık.  Sayın Yıldırım’ın yoğun programına rağmen  bize zaman ayırdığı için ayrıca çok mutlu olduk.” Dedi.
Binali  Yıldırım “Burada nikahını kıydığımız  Akın ve Elif çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Allah mutlu ve mesut etsin.” mesajını  verdi.

Kiraz  Belediye Başkanı Özçınar  İzmir’de  kıydığı  nikah sonrasında “Belediyede görevli  arkadaşımız  Akın Çelik ve Koruma Görevlisi gelin adayımız Elif İnan’a bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

 

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.