Genç Çiftin Fenerbahçe Sevgisi Nikah Masasına Uzandı

Genç Çiftin Fenerbahçe  Sevgisi  Nikah Masasına Uzandı

Genç Çiftin Fenerbahçe Sevgisi Nikah Masasına Uzandı

Bayındır İlçesinde kıyılan  nikah merasiminde  genç çiftlerin ortak  Fenerbahçe sevgisi  Nikah masasına kadar uzandı.

Bayındır İlçesinde  Belediyede mimar  olan 25 yaşındaki Mimar Özlem Aktuğ ile Bayındır İlçesine bağlı Çırpı Mustafa Adanır  Ortaokulunda Öğretmen  olan İsmail Şafak dünya evine girerken Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen’in kıydığı nikah merasimine  gelin ve damatlık yerine  gönlünü verdikleri Fenerbahçe’nin  renklerinin bulunduğu formayla  dünya evine girdiler.

Bayındır Belediye hizmet binasında Nikahı kıyan  Belediye Başkanı  Uğur Demirezen nikah öncesinde yaptığı konuşmasında “Bu nikahta sizleri böyle  gönül verdiğiniz Fenerbahçe  takımının formasıyla nikaha çıkmanız gerçekten güzel bir görüntü. Sizlere evlilik hayatınızda bir ömür boyu mutluluklar temenni ediyorum.” Dileklerinde bulundu.

Bayındır’da Fenerbahçe formasıyla nikahı gerçekleştirmek ortak kararları olduğunu vurgulayan Gelin adayı Özlem Aktuğ ve  Damat adayı İsmail Şafak “Dünya evine girerken ikimizin de ortak sevgisinin buluştuğu Fenerbahçe takımının  renkleriyle nikahı kıymak ortak bir kararımızdı. Bunu en mutlu günümüzde hayata geçirdiğimiz için sevinçliyiz.” İfadelerinde bulundular.

Genç çiftinin nikahında, Bayındır  Belediye Başkanı Demirezen’in eşi Berna Demirezen  ve  Berke Polat  nikah şahitliği yaptığı nikah merasimi sonrasında Başkan Demirezen aile cüzdanını  gelin adayı Özlem Şafak’a vererek Mutluluklar dileğinde bulundu.

Haber  : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.