Ödemiş Sporda Olağanüstü Kongrede Çoğunluk Sağlanamadı

Ödemiş Sporda Olağanüstü Kongrede Çoğunluk Sağlanamadı

Ödemiş Sporda Olağanüstü Kongrede Çoğunluk Sağlanamadı

Geçen sezonda oynadığı Bölgesel Amatör Ligden  Süper Amatör Lige düşen  Ödemişspor’da  önceki akşam  Ödemiş Belediye Meclis toplantı salonunda  gerçekleşen Olağan Üstü Kongrede çoğunluk sağlanamayınca  kongre  24 Temmuz 2019 tarihine ertelendi.

OLAĞANÜSTÜ KONGRENİN DEVAMINDA YENİ YÖNETİMİN OLULŞMASI  BEKLENİYOR.

Ödemiş sporda  geçtiğimiz  günlerde  Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in yaptığı  basın açıklamasıyla  takım adına olumlu yönde müjdeler vermesi  taraftarlar arasında heyecan yaratırken,  olağanüstü kongreyle ilgili  beklentilerini  dile getiren bazı taraftarlar “Bu yıl Süper Amatör grubuna  düşen takımımız Ödemişspor’un bir an önce ilk etapta geldiği BAL ligine  tekrar çıkmasını  bekliyoruz. Takımın yeri burası değil,  geçmiş yıllarda  2. Ligi  dahi görmüş şanlı  geçmişi olan başarılarla  olan  bu takımın  3. Lige kadar  yükselmesini bekliyoruz. İlçemizde  Ödemiş Belediyesi kadar Ödemiş’in büyük işadamlarından  takımımıza  sahip çıkılmasını bekliyoruz.” Dediler.

28 EYLÜL’DE BAŞLAYACAK LİGE KONGRENİN OLMASIYLA BİR HAREKETLİLİK BEKLENİYOR.

Ödemişspor’un  geçtiğimiz  sezonda forma giyen bazı  futbolcular   anlaştıkları  takımlarla  çalışmalarına başlarken, takımda transferi olmayan oyuncuların da görüşmeler   halinde olduğu bildirildi. Takımın  resmi olarak maçlarının 28 Eylül 2019 tarihinde başlaması  beklenirken yeni teknik heyet ve  takım oluşturulması için transfer çalışmalarının  kongreden sonra yapılması  bekleniyor.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.