Park Halindeki Aracı Kundakladılar

Park Halindeki Aracı Kundakladılar

Park Halindeki Aracı Kundakladılar

ÖDEMİŞ’TE GECE SAATLERİNDE MEYDANA GELEN ARAÇ KUNDAKLAMA OLAYI  MAHALLE SAKİNLERİNE ZOR ANLAR  YAŞATTI

VİDEO LİNK; https://www.youtube.com/watch?v=wX68uhw2Dtw&feature=youtu.be

ödemiş İlçesinde dün saat 03.00 saatlerinde meydana gelen olayda, Atatürk Mahallesi Teğmen Kalmaz Caddesi üzerinde park halinde duran Gülsün Ç.’ye  ait 35-ZOG-50 plakalı araçtan çıkan alevler ve patlama sesiyle uyanan  mahalle sakinleri durumu hemen itfaiye ekiplerine haber vererek yardım istediler.

Alınan bilgiye göre ilk etapta yangının aracın elektrik kontağından çıktığı şeklinde tahmin edilen olay, Polis ekiplerinin çevredeki güvenlik kamera kayıtlarını incelemesiyle aracın kasten benzin dökülerek yakıldığını ortaya çıkardı.

Ödemiş’te gece saatlerinde araç kundaklama olayı ile ilgili olarak Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler kimliği belli olan bir şahsı aradıkları bildirildi. Araç sabote olayı ile ilgili Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesine rağmen çevredeki bulunan işyerlerinde hasar meydana geldi.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÖDEMİŞ YEREL HİZMETLER KOORDİNATÖRÜ ŞENER “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BAĞLI İTFAİYE EKİPLERİNİN ZAMANINDA MÜDAHALESİYLE OLASI FACİA ÖNLENMİŞTİR.”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Cumhur Şener “Ödemiş merkezde  meydana gelen bir araç yangını dolayısıyla  müdahale eden Büyükşehir Belediyesine bağlı İtfaiye Destek ekiplerimiz  zamanında yapılan müdahaleyle, yangının  evlere veya yakınında bulunan araçlara sıçramasının önüne geçilmiştir.” Dedi.

Ödemiş’te meydana gelen araç kundaklama olayı ile ilgili olarak Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı  Olay  Yeri inceleme  ekipleri olayın meydana geldiği yerde gerekli incelemeleri yaparken,  ayrıca  olayın failinin yakalanması için ip uçları doğrultusunda çalışma başlattılar.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.