Özçınar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Fakülte Açılışına Davet Etti

Özçınar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Fakülte Açılışına Davet Etti

Özçınar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Fakülte Açılışına Davet Etti

KİRAZ BELEDİYE BAŞKANI SALİHA ÖZÇINAR, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE ANKARA’DA BİR ARAYA GELDİ.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile beraber Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yatırım ve projeler ile ilgili önemli görüşmeler yaptı. AK Parti Genel Merkezinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Başkan Özçınar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Kiraz’a gerçekleştirilen yapımı devam eden ve gerçekleştirilecek projeler ile ilgili teşekkür etti.

Kiraz Devlet Hastanesi ile ilgili yatırımın hızlandırılması konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan destek isteyen Özçınar, görüşmesinin sonunda Erdoğan’ı Kiraz’a davet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2019-2020 eğitim öğretim yılında 60 öğrenci ile eğitimine başlayacak olan Kiraz Veteriner Fakültesi açılışına gelmesi bekleniyor.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Ankara ziyaretini değerlendirerek “Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında açılacak olan Kiraz Veteriner Fakültesinin  açılışına davet ettim. Onun Kiraz’a bir kez daha gelmesi Kirazlılarımızı heyecanlandıracaktır.” İfadelerinde bulundu.

Haber : Turgay Konuralp

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.