Korkmaz ve Haçat Ailelerinin Nikahını Başkan Eriş Kıydı

Korkmaz ve Haçat Ailelerinin Nikahını Başkan  Eriş Kıydı

Korkmaz ve Haçat Ailelerinin Nikahını Başkan Eriş Kıydı

BAŞKAN ERİŞ “HERŞEY ÇİFTİMİZ İÇİN ÇOK GÜZEL OLSUN”

Ödemiş’te ilçenin  tanınmış  ve  sevilen sanayi  esnaflarından merhum Erdoğan Korkmaz’ın oğlu olan Alev Oto ve  Egzoz firması sahibi Mehmet Korkmaz  ve eşi Oya Korkmaz ile birlikte  Haşim Sevgi Haçat  çiftlerinin çocukları olan Gelin adayı Sude ile Damat adayı Erdoğan’ın dünya evine girdiği muhteşem bir katılımın sağlandığı Düğün ve  Nikah Merasimi  Ödemiş Saray  Garden Düğün salonunda  gerçekleşti.

Ödemiş’te coşkulu kalabalığın  katıldığı Korkmaz ve Haçat ailelerinin  mutlu düğün merasiminde çiftin nikahını  Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş kıyarken, gecenin mutlu çifti  Sude- Erdoğan  çiftinden ‘Evet’ sözlerini alan  Başkan  Eriş “İlçemizin  tanınmış  ve köklü ailelerinden olan  Haçat ve Korkmaz ailelerinin en mutlu günü olan bir merasimi için burada  toplanmış bulunmaktayız. Yapılan bu merasimle birlikte  her şey bu gecenin mutlu çifti için çok güzel olsun.” temennilerinde bulundu. Başkan Mehmet Eriş nikah tanıklarından da evet sözlerini aldıktan sonra evlilik cüzdanını  gelin adayı  Sude Korkmaz’a verirken Mutluluklar dileğinde bulundu.

Merhum babasının ismini oğluna veren Ödemiş Sanayi Sitesinin sevilen esnaflarından  Mehmet Korkmaz  gazetemize  yaptığı açıklamada “Öncelikle  düzenlediğimiz  düğün merasimine uzaktan, yakından ilgi  ve katılım gösteren  tüm konuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.