Ödemiş’in En Güzel Yaylasına Restorant Açıldı

Ödemiş’in En Güzel Yaylasına Restorant Açıldı

Ödemiş’in En Güzel Yaylasına Restorant Açıldı

Ödemiş’in en güzel yaylaları arasında olan Boşova yaylasına yeni bir restoran  Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve  Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleri Odası Başkanı  Hülya Çavuş ve Vatandaşların katılımlarıyla hizmete açıldı.

BAŞKAN ERİŞ “BAŞOVA YAYLASINDA GÜZEL GELİŞMELER YAŞANIYOR.”

Başova yaylasında açılış törenini gerçekleştiren Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “Kentimizin cennet köşelerinden Başova Yaylası'nda hemşerilerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Bobi'nin Yeri'ni, değerli oda başkanlarımız ve muhtarlarımızın da katılımıyla hep birlikte açtık. İşletmecisi Nurettin Demir'e hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum. Başova'ya güzel bir sosyal tesis kazandırılmış oldu. Başova Yaylası için atacağımız güzel adımlar var. Ödemiş Belediyesi olarak Başova  yaylasına  yapılması gereken hizmetler için elimizden  gelen gayreti göstereceğiz.” Dedi.

Başova yaylasında yeni gelişmelerin olduğunu  güzel bir restoranın  bölgeye canlılık  getireceğini ifade eden Muhtar Fikret Bardakçıoğlu “Başova yaylasında bir takım kamu hizmet binaları  ve  gelişmelerin olması ile birlikte  şimdi de dışardan gelen insanların  rahatlıkla aileleriyle  güzel dakikalar geçirebileceği güzel bir Cafe ve Restoran hizmete giriyor.” Dedi.

Yapılan  konuşmaların ardından Başkan Eriş yeni hizmete giren Cafe ve Restoran’ın açılışını gerçekleştirdi..

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.