Yallıoğlu’nun Sünnetine Işın Karaca Damgasını Vurdu

Yallıoğlu’nun Sünnetine Işın Karaca Damgasını Vurdu

Yallıoğlu’nun Sünnetine Işın Karaca Damgasını Vurdu

Ödemiş’te Süt ve Mandıra alanında ilçenin yüz akı firmalarından olan Yallıoğlu Süt Ürünleri firmasının Sahiplerinden  Ersoy Yallıoğlu ve eşi  Sevcan Yallıoğlu çifti oğulları 6 yaşındaki Mahir Yallıoğlu’nun sünnet coşkusunu Ödemiş’te Saray Garden’de gerçekleşen ve yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı muhteşem kalabalıkla doyasıya yaşadılar. 

SÜNNETTE TÜRKİYE’NİN ÜNLÜ SANATÇILARINDAN  IŞIN KARACA,  CANLI ORKESTRASI, İZMİR’DEN  BLU NOTTE VE ÖDEMİŞ’TEN GRUP BANDROLL SAHNE  ALDILAR.

Ödemiş’te Yallıoğlu ailesinin gerçekleşen sünnet merasimi renkli görüntülere sahne olurken,  gecede ilk olarak Sünnet Çocuğu Mahir Yallıoğlu’nun  ailesi başta olmak üzere  Sünnet çocuğunun  dedeleri  Ali Koru ve Ödemiş’te Yallıoğlu Süt Ürünlerinin sahibi  Zahir Yallıoğlu ile birlikte davetlileri  girişte karşılamalarıyla, başlayan  renkli sünnet merasiminde, daha sonra Ödemiş’in müzik gruplarından Grup  Bandroll, İzmir’in seçkin gruplarından Blu Notte ardından Türkiye’nin ünlü sanatçılarından  Işın Karaca uzun süre canlı performansıyla  Yallıoğlu ailesinin  sünnet coşkusuna ortak oldular.

ÜNLÜ SANATÇI KARACA “ÖDEMİŞ’TE BÖYLE  SAMİMİ BİR ORTAMDA  BULUNMAKTAN  SON DERECE MUTLUYUM.”

Ödemiş’te gerçekleşen geceye canlı orkestrası ile sahne alan Işın Karaca  şarkılarına başlamadan yaptığı konuşmasında “Öncelikle Yallıoğlu ailesinin değerli evladı ve bu gecenin Prensi Mahir Yallıoğlu’nun sünnet coşkusuna sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. İnanıyorum ki bu  coşkulu  ve renkli gecede hep birlikte coşacağız.” Diyerek slow parçalarla başlayan ünlü sanatçı Karaca ardından  hareketli parçalarıyla  Yallıoğlu ailesinin  gerçekleşen  merasimine katılan konukları parçalarıyla coşturdu.  Karaca  aynı zamanda  Davul çalarak davetlileri hareketli saatler yaşattı.

Gecenin ilerleyen  saatlerinde Yallıoğlu ailesinde Sünnet annesi Sevcan ve Ersoy Yallıoğlu çifti ile birlikte  sünnet çocuğunun dedeleri  Ali Koru ve diğer dedesi  Zahir Yallıoğlu zeybek parçaları oynayarak torunları Mahir Yallıoğlu’nun sünnet gecesini doyasıya yaşadılar.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.