Ödemiş Kent Konseyi, Dayıoğlu’nu Ziyaret Etti

Ödemiş Kent Konseyi, Dayıoğlu’nu Ziyaret Etti

Ödemiş Kent Konseyi, Dayıoğlu’nu Ziyaret Etti

Ödemiş Kent konseyi yürütme kurulu üyeleri Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayığlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyaret nedeniyle başkan Mehmet Taşlı ve yürütme kurulu üyelerine teşekkür eden Dayıoğlu, yeni seçilen kent konseyi üyelerini kutladı. Kaymakam Dayıoğlu, basından takip ettiği kadarıyla zorlu olduğu kadar demokratik bir yarış içinde geçen genel kurulun ardından yeni yönetime seçilen Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı ve üyelerin başarılı olmalarını diledi. Kent Konseyi üyelerini heyecanlı gördüğünü söyleyen Dayıoğlu, Kent Konseylerinin işletilebilirse çok işlevsel olabileceklerini ifade etti.

İlçede henüz 1 yılını doldurmadığını belirten Dayıoğlu, Kent Konseyi seçimlerinin heyecanlı geçmesinin bu kentte bu kuruma duyulan ilgiyi gösterdiğini söyledi.

Karşılıklı görüş alışverişi şeklinde geçen ziyaretin ardından bir değerlendirme yapan Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı da “Sayın kaymakamımız Kasım Fikret Dayıoğlu’nu ziyaretimizde Ödemiş’in güncel sorunları ile ilgili görüşlerini, tavsiyelerini ve paylaşımlarını aldık. Kendisine ve personelimize gösterdikleri ilgi dolayısıyla çok teşekkür ederiz. Sonuçta bu tip toplumsal çalışmaların başarılı verimli olabilmesi için hep beraber katılımla ortak akıl ve birikimle çalışılması gerekliliği. Biz de bu yolu takip ediyoruz edeceğiz.”

Haber : Emine Toktaş

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.