Demirezen, Muhtarlarla Buluştu

Demirezen, Muhtarlarla Buluştu

Demirezen, Muhtarlarla Buluştu

Bayındır Belediye Başkanı  Uğur Demirzen ve Başkan  Yardımcısı Osman Kadan Bayındır İlçesindeki 59 Mahalle Muhtarıyla,  Belediye Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi salonunda bir araya geldi.

DEMİREZEN “BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ.”

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen ve Başkan Yardımcısı Osman Kadan ilçedeki merkez ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Başkan Demirezen “Burada  Belediye olarak yapacak olduğumuz toplantılarla sizlerden gelen talepleri ve istekleri hep birlikte değerlendireceğiz. Biz sizlerle birlikte güçlüyüz. Önemli olan sorunları sık sık yapacak olduğumuz  toplantılarla sizlerle bir araya gelmeye devam edeceğiz. Bunun yanında ayrıca  bende  devamlı olarak  Bayındır’a bağlı mahallelere yapacak olduğumuz program dahilinde ziyaretlerim devam edecek” ifadelerinde bulundu.

Demirezen Muhtarlar Toplantısında  59 mahalle muhtarı ile bir araya gelirken, toplantıda Belediye tarafından yapılacak olan çalışmalar hakkında Başkan Uğur Demirezen muhtarlara  bilgi verdi. Başkan Demirezen muhtarlardan gelen talepleri dinledi.

Haber : Turgay Konuralp

 

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.