Gacaroğlu’ndan Başkan Eriş’e Sergi Teşekkürü

Gacaroğlu’ndan Başkan Eriş’e Sergi Teşekkürü

Gacaroğlu’ndan Başkan Eriş’e Sergi Teşekkürü

Ödemiş Belediyesinin sanat etkinlikleri arasında  geçtiğimiz günlerde kültür ve sanata olan çalışmalarından dolayı  Başkan Eriş’e teşekkür ettiğini dile getiren Ödemişli Ressam Nilgün Gacaroğlu, sanatsal faaliyetlerin ayrıca Ödemiş’e canlılık getirdiğini de dile getirdi.

ÖDEMİŞLİ RESSAM GACAROĞLU “ÖDEMİŞ BELEDİYESİNE   KÜLTÜR VE SANAT  ÇALIŞMALARINDA SANATÇILARA  VERDİĞİ DESTEKTEN  DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ.”

Ödemiş belediyesinin sanat çalışmalarına verdiği destekten teşekkür ettiğini dile getiren Ödemişli Ressam  Nilgün Gacaroğlu “Ödemiş Belediyesinin son kültür ve sanat çalışmalarında kendi orijinal fotoğrafının gölyazı resmile katıldığım sergide bana bu imkanı sağlayan çok değerli mütevazi belediye başkanımız Mehmet Eriş’e e ve kurs öğretmenimiz Emine Bayındır’a  çok teşekkür ediyorum. Ödemişli bir resim sanatçısı olarak kültür ve sanat  etkinliklerinin yapılmasıyla ilçemizdeki  bu  sektörün daha da canlılık kazanmasını bekliyoruz. Bu konuda Başkanımız  Eriş’e de bu duyarlılığının devamlılığını bekliyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.