Bademli’de “Erasmus” Projesi

Bademli’de “Erasmus” Projesi

Bademli’de “Erasmus” Projesi

Bademli Ortaokulunda, Erasmus+ Geleceği Yakala/ CatchTheFuture Project kapsamında İl MemArge ve proje ortağı okullar Cahide Ahmet Dalyanoğlu Ortaokulu, Aliağa Atatürk Ortaokulu, Narlıdere Bilsem, Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu ve Gaziemir Uğur Okullarının katılımıyla proje hareketliliği yaygınlaştırma ve e-twinning eğitim semineri Bademli Ortaokulunda gerçekleştirildi.

İzmir MemArge ve e-twinning Koordinatörü Nurcan Arı  ve Bademli Ortaokulu öğretmenlerinin verdiği seminerin ardından atölyeleri, sosyal etkinlik alanlarını, okul kamelyası ve plaj voleybol sahasını dolaşan katılımcılar, okula her anlamda hayran kaldıklarını; doğal güzelliğin yanında emeğin, çabanın ve işbirliğinin başarılı bir örneğini burada gördüklerini söylediler. Katılımcılardan Aytun AYDIN, bu okuldaki öğretmen ve öğrencilerin çok şanslı olduklarını dile getirerek kapsamlı çalışmalarından ve aralarındaki işbirliğinden dolayı Bademli Ortaokulu öğretmen ve idarecilerini tebrik etti.

E-twinning Proje Koordinatörü Nurcan Arı, böyle çok yönlü bir okulu görmüş olmanın mutluluğuyla ayrıldıklarını söyledi. Erasmus+ Geleceği Yakala/ CatchTheFuture Project yaygınlaştırma çalışmaları, bu kapsamda Bademli Ortaokulunun düzenlediği Scientix STEM Elçisi ve STEM Eğitici Eğitmeni Çelebi Kalkan’ın katılacağı STEM Çalıştayı ile devam edecek.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.