Sel Beydağ’ın Köylerini Vurdu

Sel Beydağ’ın Köylerini Vurdu

Sel Beydağ’ın Köylerini Vurdu

Ödemiş, Kiraz ve Beydağ bölgelerinde yoğun yağmur yağışı bazı bölgelerde, etkisini gösterirken  Beydağ İlçesinin Aktepe, Halıköy, Karaoba ve Bakır Mahallelerinde sel olayına  Beydağ Belediye Ekipleri müdahale  ettiler.

BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKANI FERİDUN YILMAZLAR “SEL BASKINI OLAN YERLERDE EKPLERİMİZ  SU TAHLİYE ÇALIŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.” 

Beydağ  Belediye  Başkanı  Feridun Yılmazlar  önceki akşam başlayan yoğun yağmur  yağışlarının  Beydağ İlçesinin bazı mahalleleri etkisi altına aldığını dile getirerek “Dün akşam saatlerine doğru etkili olan yağışlar sebebi ile Aktepe, Halıköy, Yukarı Aktepe, Karaoba ve Bakır Mahallelerimizde sel baskını olmuştur. Ekiplerimiz 7/24 çalışarak hasar tespit, su tahliye ve temizleme çalışmaları yapmaktadır. Selin sebebiyet verdiği sıkıntılar en kısa sürede giderilerek mahallelerimiz eski hallerine getirilecektir. Herhangi bir can kaybımız bulunmamaktadır. Hepimize geçmiş olsun, bir daha ilçemizde ve ülkemizde böyle afetlerin yaşanmamasını diliyorum. Beydağ Belediyesi olarak ekiplerimiz 24 saat boyunca vatandaşlarımız  hizmetindedir. Bölgemizde  yoğun yağmur yağışlarından etkilenen  bölgelerde iş makinaları ile ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyorlar.”dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.