Ödemiş’te Organik Patates Sezonunu Açtı

Ödemiş’te Organik Patates Sezonunu Açtı

Ödemiş’te Organik Patates Sezonunu Açtı

Ödemiş’te 9 ayrı çeşit organik ürünleri yetiştirerek örnek bir üretici olma özelliğini koruyan Ödemişli Organik Üreticisi  organik patates hasadını gerçekleştirdi.

ÖDEMİŞLİ  ORGANİK  PATATES  ÜRETİCİSİ  KORUKOĞLU “ORGANİK  PATATESLERİMİZİ  TÜRKİYENİN  DÖRT BİR YANINA  GÖNDERMEYE  DEVAM EDECEĞİZ.”

Ödemiş’te konveksiyonel  olarak üretilen  normal patates fiyatlarının inişli ve çıkışlı olması nedeniyle sıkıntılar  yaşanırken, ürettiği  organik patatesin fiyatların aynı seviyede devam ettiğini  dile getiren başarılı üretici  Levent  Korukoğlu “9 çeşit olarak ürettiğim organik ürünler arasında bulunan   organik patates üretiminin hasadını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Bizler diğer sezonlarda olduğu gibi yine bereketli bir sezon bekliyoruz. Organik ürünümüz her zamanki gibi yine aynı çizgide lezzeti mükemmeldir. Organik patatesleri yine talep edilen yerlere  yönelik karşılamaya çalışacağız.” dedi.

KORUKOĞLU “ÖDEMİŞTE ORGANİK PATATES ÜRETİMİNDE  ÖRNEK OLMAYA ÇALIŞIYORUM.”

Ödemişli Organik Üreticisi Korukoğlu “Ödemiş’ten  açılan bu kapıyla başta İzmir ve yurdun çeşitli illerinden organik patatese büyük ilgi var. Bizler daha önceden de yaptığımız bölgemize organik Pazar kurulması yönündeki girişimlerimizi, sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.