Ödemişli Genç Futbolcu Gelecek Vaat Ediyor

Ödemişli Genç Futbolcu Gelecek Vaat Ediyor

Ödemişli Genç Futbolcu Gelecek Vaat Ediyor

Ödemiş’in futboldaki gurur kaynağı  20 yaşındaki Alper  Uğuz Fenerbahçe’deki başarılı oyunuyla ilgi toplarken A takımına doğru ilerliyor.

UĞUZ, ZAMAN ZAMAN FENERHAÇE’NİN A TAKIMIYLA İDMANLARA ÇIKIYOR.   Ödemişspor’un alt yapısından yetiştikten sonra Fenerbahçe’nin futbol alt yapı koordinatörleri tarafından beğenilerek ilk önce Fenerbahçe’nin alt yapısına alınan ve daha sonra başarılı çizgisini sürdüren genç Alper’in sürdürdüğü takımındaki çalışması ve gayretiyle Ödemiş’in futboldaki gurur kaynağı olmaya devam ediyor.

FENERBAHÇE’DE DAHA ÖNCE ERHAN UYAROĞLU OYNAMIŞTI.

İstanbul’un 3 büyüklerinden olan Fenerbahçe futbol takımında daha önceki yıllarda ilk önce Ödemişli  Zafer Dinçer ve daha sonraki yıllarda  Ödemiş’in alt yapısından yetişen Erhan Uyaroğlu Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Mustafa Denizli görev döneminde tecrübeli teknik adam tarafından beğenilerek Fenerbahçenin kadrosuna  dahil olan genç oyuncu Uyaroğlu 2 sezon  Sarı Lacivertli takımda forma giymesinin ardından başka takıma transfer olmuştu.

Fenerbahçe U-20 takımında başarılı futbolunu sürdüren  Ödemişli Genç Alper’inde başaracağını vurgulayan Ödemişli bazı futbol severler “Her yerde olduğu gibi ilçemizde de genç  ve başarılı yetenekler var. Ancak bunların meydana çıkarılması için ilk önce Ödemiş’te alt yapının  oluşması lazım. Şu anda alt yapının aktif durumda olmaması nedeniyle Ödemişli  gençlerin özellikle futbolda biraz önü kapalı, ancak Ödemiş Belediyesinin alt yapıya da, önen vermesiyle, birlikte Ödemiş’in genç  ve başarılı  yeteneklerin büyük takımlarda yerini almaması içten bile değil, alt yapı takıma şart.” Dediler.

FUTBOLSEVERLER “ÖDEMİŞLİ  GENÇ ALPER İLE GURUR DUYUYORUZ.”

Ödemişli genç Alper’i yakından takip ettiklerini dile getiren  Ödemişli  Futbol Severler “Ödemiş’in gurur kaynağı olan Genç Alper’in önümüzdeki yıllarda  Fenerbahçenin A kadrosuna kadar yükseleceğine şimdiden inanıyoruz. Son derece yetenekli ve aynı zamanda tekniği üst düzeyde olan Ödemişli genç Alper’in başaracağına inancımız sonsuz.” dediler.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.